5-manna plan 1
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Kärra Klareberg Vit - Angered MBIK Vit | - | |
08.55 | F14 - A | Lunden ÖBK - Sävedalens IF Lag 2 | ||
09.20 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Öjersjö IF Gul - Kärra Klareberg Svart | - | |
09.45 | F14 - A | Lunden ÖBK - Floda Boif Lag1 | ||
10.10 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Floda BoIF Floda P13 blå - Angered MBIK Svart | - | |
10.35 | F14 - A | Lunden ÖBK - Sävedalens IF Lag 1 | ||
11.00 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Öjersjö IF Gul - Angered MBIK Vit | - | |
11.25 | F14 - A | Sävedalens IF Lag 1 - Floda Boif Lag1 | ||
11.50 | P14 - C | Floda Boif Vit - Öjersjö IF | ||
12.15 | P14 - B | Utbynäs SK Grön - Partille if Lag 2 | ||
12.40 | P14 - C | Floda Boif Blå - Utbynäs SK Röd | ||
13.05 | P14 - B | Partille if Lag 2 - Utbynäs SK Blå | ||
13.30 | P14 - C | Partille if Lag 3 - Floda Boif Vit | ||
13.55 | P14 - B | BK Bifrost Lag 1/Röd - Utbynäs SK Grön | ||
14.20 | P14 - C | Öjersjö IF - Floda Boif Blå | ||
14.45 | P14 - B | Floda Boif Svart - Utbynäs SK Grön |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F13 - A | Qviding FIF Vinröd - Ytterby IS Röd | ||
08.55 | F13 - B | Sävedalens IF Röd - BK Häcken Gul | ||
09.20 | P13 - A | BK Häcken Vit - Mölnlycke IF Lag 1 | ||
09.45 | F13 - A | Sandarna BK - IF Väster Svart | ||
10.10 | F13 - C | Surte IS FK - BK Häcken Vit | ||
10.35 | F13 - A | Ytterby IS Röd - Jonsereds IF | ||
11.00 | F13 - B | Sävedalens IF Röd - Lekstorps IF Grön | ||
11.25 | P13 - A | BK Häcken Vit - Eriksbergs IF Lag-2 | ||
11.50 | F13 - A | Qviding FIF Vinröd - BK Häcken Svart | ||
12.15 | F13 - C | IF Väster Orange - Surte IS FK | ||
12.40 | P13 - B | Öjersjö IF Blå - Örgryte IS Öis vit | ||
13.05 | P13 - C | IK Kongahälla 1 - BK Häcken Svart | ||
13.30 | P13 - E | Lerums IS (lila) 1 - Askims ik Blå | ||
13.55 | P13 - B | Eriksbergs IF Lag-3 - Masthuggets BK Lag 3 | ||
14.20 | P13 - D | Öjersjö IF Svart - Mölnlycke IF Lag 4 | ||
14.45 | P13 - B | Örgryte IS Öis vit - Lerums IS (lila) 2 | ||
15.10 | P13 - C | IK Kongahälla 1 - Örgryte IS Öis blå | ||
15.35 | P13 - E | Lerums IS (lila) 1 - Örgryte IS Öis röd | ||
16.00 | P13 - B | Öjersjö IF Blå - Askims ik Svart | ||
16.25 | P13 - D | Eriksbergs IF Lag-1 - BK Häcken Grön |