5-manna plan 2
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Angered MBIK Svart - Kärra Klareberg Röd | - | |
08.55 | F14 - A | HBIF 1 - Floda Boif Lag1 | ||
09.20 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Floda BoIF Floda P13 svart - Angered MBIK Vit | - | |
09.45 | F14 - A | Sävedalens IF Lag 2 - Öjersjö IF Lag 1 | ||
10.10 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Angered MBIK Vit - Floda BoIF Floda P13 Vit | - | |
10.35 | F14 - A | HBIF 1 - Öjersjö IF Lag 1 | ||
11.00 | Pojkar 2013 (lördag) (5v5) - A | Öjersjö IF Grön - Floda BoIF Floda P13 Vit | - | |
11.25 | F14 - A | Sävedalens IF Lag 2 - HBIF 1 | ||
11.50 | P14 - C | Angered MBIK Svart - Utbynäs SK Röd | ||
12.15 | P14 - B | Öjersjö IF 2 - BK Bifrost Lag 1/Röd | ||
12.40 | P14 - C | Floda Boif Vit - Angered MBIK Svart | ||
13.05 | P14 - B | Utbynäs SK Grön - Öjersjö IF 2 | ||
13.30 | P14 - C | Angered MBIK Svart - Floda Boif Blå | ||
13.55 | P14 - B | Partille if Lag 2 - Floda Boif Svart | ||
14.20 | P14 - C | Floda Boif Vit - Utbynäs SK Röd | ||
14.45 | P14 - B | Utbynäs SK Blå - BK Bifrost Lag 1/Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F13 - A | Jonsereds IF - Öjersjö IF Blå | ||
08.55 | F13 - B | Lekstorps IF Grön - Hovås Billdal Blå | ||
09.20 | P13 - A | Öjersjö IF Vit - Askims ik Vit | ||
09.45 | F13 - B | Ytterby IS Vit - Öjersjö IF Vit | ||
10.10 | F13 - C | Sävedalens IF Blå - Qviding FIF Vit | ||
10.35 | F13 - B | IK Kongahälla RÖD - Ytterby IS Vit | ||
11.00 | F13 - B | Öjersjö IF Vit - BK Häcken Gul | ||
11.25 | P13 - A | Askims ik Vit - Mölnlycke IF Lag 1 | ||
11.50 | F13 - B | Öjersjö IF Vit - Hovås Billdal Blå | ||
12.15 | F13 - C | Lekstorps IF Vit - Kungälvs FF | ||
12.40 | P13 - B | Lerums IS (lila) 2 - Mölnlycke IF Lag 2 | ||
13.05 | P13 - C | Örgryte IS Öis blå - Lerums IS (lila) 3 | ||
13.30 | P13 - E | Masthuggets BK Lag 1 - Mölnlycke IF Lag 5 | ||
13.55 | P13 - C | Mölnlycke IF Lag 3 - Askims ik Röd | ||
14.20 | P13 - D | Lerums IS (lila) Lag 4 - IK Kongahälla 2 | ||
14.45 | P13 - B | Öjersjö IF Blå - Mölnlycke IF Lag 2 | ||
15.10 | P13 - C | Lerums IS (lila) 3 - BK Häcken Svart | ||
15.35 | P13 - E | Mölnlycke IF Lag 5 - Askims ik Blå | ||
16.00 | P13 - C | Askims ik Röd - IK Kongahälla 1 | ||
16.25 | P13 - D | Askims ik Grön - Öjersjö IF Svart |