Sporthallen på Häggvallskolan, Tjörn.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P-12 - A | IFK Valla Vit - Myckleby IK Lag 1 | ||
08.15 | P-12 - A | IFK Hindås - Vallen IF Blå | ||
08.30 | P-12 - A | Färgelanda IF Röd - IK Oddevold Gul | ||
08.45 | P-12 - A | Dalen KFF Gul - IK Oddevold Blå | ||
09.00 | P-12 - A | IFK Valla Vit - Färgelanda IF Röd | ||
09.15 | P-12 - A | IK Oddevold Gul - Vallen IF Blå | ||
09.30 | P-12 - A | IK Oddevold Blå - Myckleby IK Lag 1 | ||
09.45 | P-12 - A | IFK Hindås - Dalen KFF Gul | ||
10.00 | P-12 - A | Vallen IF Blå - IK Oddevold Blå | ||
10.15 | P-12 - A | Myckleby IK Lag 1 - IK Oddevold Gul | ||
10.30 | P-12 - A | Dalen KFF Gul - IFK Valla Vit | ||
10.45 | P-12 - A | Färgelanda IF Röd - IFK Hindås | ||
11.00 | P-12 - B | Stala IF - Vallen IF Vit | ||
11.15 | P-12 - B | IK Oddevold Vit - Myckleby IK Lag 2 | ||
11.30 | P-12 - B | Dalen KFF Blå - Rönnängs FF | ||
11.45 | P-12 - B | Henåns IF - IFK Valla Röd | ||
12.00 | P-12 - B | Stala IF - Dalen KFF Blå | ||
12.15 | P-12 - B | Rönnängs FF - Myckleby IK Lag 2 | ||
12.30 | P-12 - B | IFK Valla Röd - Vallen IF Vit | ||
12.45 | P-12 - B | IK Oddevold Vit - Henåns IF | ||
13.00 | P-12 - B | Myckleby IK Lag 2 - IFK Valla Röd | ||
13.15 | P-12 - B | Vallen IF Vit - Rönnängs FF | ||
13.30 | P-12 - B | Henåns IF - Stala IF | ||
13.45 | P-12 - B | Dalen KFF Blå - IK Oddevold Vit | ||
14.00 | P-10 - C | Västra Together FC SVART - Kroppefjäll IF Gul | 5 - 0 | |
14.15 | P-10 - A | Bokenäs IF - Kroppefjäll IF Blå | 0 - 1 | |
14.30 | P-10 - A | IFK Valla Röd - Croatia BK | 0 - 1 | |
14.45 | P-10 - C | Kroppefjäll IF Gul - Romelanda UF | 2 - 1 | |
15.05 | P-10 - B | Skärhamns IK - Västra Together FC VIT | 1 - 4 | |
15.20 | P-10 - B | Atletico Göteborg FC - IFK Valla Vit | 3 - 0 | |
15.35 | P-10 - C | Romelanda UF - Västra Together FC SVART | 0 - 9 | |
15.50 | P-10 - A | Bokenäs IF - IFK Valla Röd | 0 - 2 | |
16.10 | P-10 - A | Kroppefjäll IF Blå - Croatia BK | 0 - 3 | |
16.25 | P-10 - C | Kroppefjäll IF Gul - Västra Together FC SVART | 0 - 1 | |
16.40 | P-10 - B | Skärhamns IK - Atletico Göteborg FC | 1 - 3 | |
16.55 | P-10 - B | Västra Together FC VIT - IFK Valla Vit | 6 - 0 | |
17.15 | P-10 - C | Romelanda UF - Kroppefjäll IF Gul | 0 - 3 | |
17.30 | P-10 - A | Croatia BK - Bokenäs IF | 4 - 0 | |
17.45 | P-10 - A | Kroppefjäll IF Blå - IFK Valla Röd | 1 - 1 | |
18.00 | P-10 - C | Västra Together FC SVART - Romelanda UF | 8 - 0 | |
18.20 | P-10 - B | IFK Valla Vit - Skärhamns IK | 2 - 2 | |
18.35 | P-10 - B | Västra Together FC VIT - Atletico Göteborg FC | 2 - 1 | |
18.50 | P-10 - 1/4 | Västra Together FC SVART - IFK Valla Röd | 10 - 0 | |
19.10 | P-10 - 1/4 | Västra Together FC VIT - Kroppefjäll IF Blå | 8 - 0 | |
19.30 | P-10 - 1/4 | Croatia BK - Skärhamns IK | 0 - 2 | |
19.50 | P-10 - 1/4 | Atletico Göteborg FC - Kroppefjäll IF Gul | 2 - 0 | |
20.10 | P-10 - 1/2 | Västra Together FC SVART - Västra Together FC VIT | 3 - 2* | |
20.30 | P-10 - 1/2 | Skärhamns IK - Atletico Göteborg FC | 0 - 4 | |
21.00 | P-10 - Final | Västra Together FC SVART - Atletico Göteborg FC | 3 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P-14 - A | IFK Valla Vit - Oddevold Lag vit | ||
08.45 | P-14 - A | GAIS Svart - Oddevold Lag gul | ||
09.00 | P-14 - A | Tanum IF - Stångenäs AIS Vit | ||
09.15 | P-14 - A | IFK Valla Röd - GAIS Grön | ||
09.30 | P-14 - A | Stångenäs AIS Röd - Grebbestad IF Lag 2 | ||
09.45 | P-14 - A | Oddevold Lag blå - Grebbestad IF Lag 1 | ||
10.00 | P-14 - A | Oddevold Lag vit - GAIS Svart | ||
10.15 | P-14 - A | Stångenäs AIS Vit - IFK Valla Vit | ||
10.30 | P-14 - A | IFK Valla Röd - Oddevold Lag gul | ||
10.45 | P-14 - A | Grebbestad IF Lag 2 - Tanum IF | ||
11.00 | P-14 - A | Grebbestad IF Lag 1 - GAIS Grön | ||
11.15 | P-14 - A | Oddevold Lag blå - Stångenäs AIS Röd | ||
11.30 | P-14 - A | Stångenäs AIS Vit - Oddevold Lag vit | ||
11.45 | P-14 - A | GAIS Svart - IFK Valla Röd | ||
12.00 | P-14 - A | IFK Valla Vit - Grebbestad IF Lag 2 | ||
12.15 | P-14 - A | Oddevold Lag gul - Grebbestad IF Lag 1 | ||
12.30 | P-14 - A | Tanum IF - Oddevold Lag blå | ||
12.45 | P-14 - A | GAIS Grön - Stångenäs AIS Röd | ||
13.00 | F-12 - A | Lysekils AIK Blå - IFK Valla Röd | ||
13.15 | F-12 - A | Gunnilse IS - Tölö IF Grön | ||
13.30 | F-12 - A | Skoftebyn Lag 1 - Balltorps FF Lag 1 | ||
13.45 | F-12 - A | Skärhamns IK Lag 1 - Floda Boif | ||
14.00 | F-12 - A | Tölö IF Grön - IFK Valla Röd | ||
14.15 | F-12 - A | Gunnilse IS - Lysekils AIK Blå | ||
14.30 | F-12 - A | Floda Boif - Skoftebyn Lag 1 | ||
14.45 | F-12 - A | Balltorps FF Lag 1 - Skärhamns IK Lag 1 | ||
15.00 | F-12 - A | IFK Valla Röd - Gunnilse IS | ||
15.15 | F-12 - A | Lysekils AIK Blå - Tölö IF Grön | ||
15.30 | F-12 - A | Skoftebyn Lag 1 - Skärhamns IK Lag 1 | ||
15.45 | F-12 - A | Floda Boif - Balltorps FF Lag 1 | ||
16.00 | F-12 - B | Stala IF - IFK Valla Vit | ||
16.15 | F-12 - B | Skoftebyn Lag 2 - Lerkils IF | ||
16.30 | F-12 - B | Lysekils AIK Vit - Tölö IF Orange | ||
16.45 | F-12 - B | Balltorp FF Lag 2 - Skärhamns IK Lag 2 | ||
17.00 | F-12 - B | Lerkils IF - IFK Valla Vit | ||
17.15 | F-12 - B | Skoftebyn Lag 2 - Stala IF | ||
17.30 | F-12 - B | Skärhamns IK Lag 2 - Lysekils AIK Vit | ||
17.45 | F-12 - B | Tölö IF Orange - Balltorp FF Lag 2 | ||
18.00 | F-12 - B | IFK Valla Vit - Skoftebyn Lag 2 | ||
18.15 | F-12 - B | Stala IF - Lerkils IF | ||
18.30 | F-12 - B | Lysekils AIK Vit - Balltorp FF Lag 2 | ||
18.45 | F-12 - B | Skärhamns IK Lag 2 - Tölö IF Orange |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P-13 - A | Myckleby IK - IFK Valla 1 | ||
08.15 | P-13 - A | Kärra Klareberg Röd - IFK Valla 3 | ||
08.30 | P-13 - A | IFK Valla 2 - Kärra Klareberg Svart | ||
08.45 | P-13 - A | Vallens IF 2 - Sparsörs AIK Vit | ||
09.00 | P-13 - A | IK Kongahälla City - Sparsörs AIK Svart | ||
09.15 | P-13 - A | IK Kongahälla PSG - Vallens IF 1 | ||
09.30 | P-13 - A | IK Kongahälla Real - Vallens IF 3 | ||
09.45 | P-13 - A | IFK Valla 1 - Sparsörs AIK Svart | ||
10.00 | P-13 - A | Kärra Klareberg Röd - Sparsörs AIK Vit | ||
10.15 | P-13 - A | IK Kongahälla PSG - IFK Valla 2 | ||
10.30 | P-13 - A | IFK Valla 3 - Myckleby IK | ||
10.45 | P-13 - A | Vallens IF 3 - Kärra Klareberg Svart | ||
11.00 | P-13 - A | IK Kongahälla Real - Vallens IF 2 | ||
11.15 | P-13 - A | Vallens IF 1 - IK Kongahälla City | ||
11.30 | P-13 - A | Sparsörs AIK Vit - IK Kongahälla PSG | ||
11.45 | P-13 - A | Sparsörs AIK Svart - Myckleby IK | ||
12.00 | P-13 - A | Vallens IF 3 - IFK Valla 1 | ||
12.15 | P-13 - A | Vallens IF 1 - Kärra Klareberg Röd | ||
12.30 | P-13 - A | Vallens IF 2 - IFK Valla 2 | ||
12.45 | P-13 - A | IK Kongahälla City - IFK Valla 3 | ||
13.00 | P-13 - A | Kärra Klareberg Svart - IK Kongahälla Real | ||
13.15 | P-11 - A | IFK Valla 1 - Kungshamn / Smögens IF Vit | ||
13.30 | P-11 - A | Sandareds IF Vit - Vallens IF blå | ||
13.45 | P-11 - A | IFK Valla 2 - Stala IF | ||
14.00 | P-11 - A | Sandareds IF Grön - IK Oddevold Svart | ||
14.15 | P-11 - A | Vallens IF blå - IFK Valla 2 | ||
14.30 | P-11 - A | Stala IF - Sandareds IF Vit | ||
14.45 | P-11 - A | IK Oddevold Svart - IFK Valla 1 | ||
15.00 | P-11 - A | Kungshamn / Smögens IF Vit - Sandareds IF Grön | ||
15.15 | P-11 - A | IFK Valla 1 - Sandareds IF Vit | ||
15.30 | P-11 - A | Stala IF - IK Oddevold Svart | ||
15.45 | P-11 - A | Sandareds IF Grön - IFK Valla 2 | ||
16.00 | P-11 - A | Vallens IF blå - Kungshamn / Smögens IF Vit | ||
16.15 | P-11 - B | IK Oddevold Vit - Vallens IF vit | ||
16.30 | P-11 - B | Henåns IF - Sandareds IF Svart | ||
16.45 | P-11 - B | IK Oddevold Blå - Färgelanda IF | ||
17.00 | P-11 - B | IFK Valla 3 - Kungshamn / Smögens IF Blå | ||
17.15 | P-11 - B | Sandareds IF Svart - IK Oddevold Blå | ||
17.30 | P-11 - B | Färgelanda IF - Henåns IF | ||
17.45 | P-11 - B | Kungshamn / Smögens IF Blå - IK Oddevold Vit | ||
18.00 | P-11 - B | Vallens IF vit - IFK Valla 3 | ||
18.15 | P-11 - B | IK Oddevold Vit - Henåns IF | ||
18.30 | P-11 - B | Färgelanda IF - Kungshamn / Smögens IF Blå | ||
18.45 | P-11 - B | IFK Valla 3 - IK Oddevold Blå | ||
19.00 | P-11 - B | Sandareds IF Svart - Vallens IF vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F-10 - A | IFK Valla Röd - Rönnängs FF Lag 1 | 0 - 0 | |
09.15 | F-10 - A | Tfk/His Vita - Stenungsunds IF 1 | 2 - 0 | |
09.30 | F-10 - B | Vallens IF Vit - Vänersborgs FK | 0 - 1 | |
09.45 | F-10 - B | Hamburgsunds IF - Herrestad AIF Svart | 0 - 9 | |
10.05 | F-10 - A | IFK Valla Röd - Tfk/His Vita | 2 - 2 | |
10.20 | F-10 - A | Rönnängs FF Lag 1 - Stenungsunds IF 1 | 0 - 0 | |
10.35 | F-10 - B | Vallens IF Vit - Hamburgsunds IF | 5 - 0 | |
10.50 | F-10 - B | Vänersborgs FK - Herrestad AIF Svart | 1 - 0 | |
11.10 | F-10 - A | Stenungsunds IF 1 - IFK Valla Röd | 0 - 2 | |
11.25 | F-10 - A | Rönnängs FF Lag 1 - Tfk/His Vita | 1 - 3 | |
11.40 | F-10 - B | Herrestad AIF Svart - Vallens IF Vit | 0 - 1 | |
11.55 | F-10 - B | Vänersborgs FK - Hamburgsunds IF | 4 - 1 | |
12.15 | F-10 - C | Rönnängs FF Lag 2 - BK Skottfint/GAIS futsal | 0 - 13 | |
12.30 | F-10 - C | Vallens IF Blå - Skärhamns IK | 12 - 0 | |
12.45 | F-10 - D | IFK Valla Vit - Tfk/His Gråa | 1 - 5 | |
13.00 | F-10 - D | Herrestad AIF Vit - Stenungsunds IF 2 | 3 - 1 | |
13.20 | F-10 - C | Rönnängs FF Lag 2 - Vallens IF Blå | 0 - 8 | |
13.35 | F-10 - C | BK Skottfint/GAIS futsal - Skärhamns IK | 10 - 1 | |
13.50 | F-10 - D | IFK Valla Vit - Herrestad AIF Vit | 0 - 1 | |
14.05 | F-10 - D | Tfk/His Gråa - Stenungsunds IF 2 | 0 - 0 | |
14.25 | F-10 - C | Skärhamns IK - Rönnängs FF Lag 2 | 2 - 2 | |
14.40 | F-10 - C | BK Skottfint/GAIS futsal - Vallens IF Blå | 4 - 2 | |
14.55 | F-10 - D | Stenungsunds IF 2 - IFK Valla Vit | 1 - 0 | |
15.10 | F-10 - D | Tfk/His Gråa - Herrestad AIF Vit | 1 - 1 | |
15.30 | F-10 - 1/4 | Tfk/His Vita - Vallens IF Vit | 1 - 3* | |
15.50 | F-10 - 1/4 | BK Skottfint/GAIS futsal - Tfk/His Gråa | 7 - 0 | |
16.10 | F-10 - 1/4 | Vänersborgs FK - IFK Valla Röd | 1 - 0 | |
16.30 | F-10 - 1/4 | Herrestad AIF Vit - Vallens IF Blå | 1 - 2 | |
16.50 | F-10 - 1/2 | Vallens IF Vit - BK Skottfint/GAIS futsal | 0 - 2 | |
17.10 | F-10 - 1/2 | Vänersborgs FK - Vallens IF Blå | 7 - 6* | |
17.40 | F-10 - Final | BK Skottfint/GAIS futsal - Vänersborgs FK | 4 - 0 |