Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 17.30 | Dam - A | Bureå IF - Sunnanå SK Utveckling Dam | 2 - 3 |
2. | 18.00 | Dam - B | Burträsk FF - Kågedalens AIF | 2 - 0 |
3. | 18.30 | Dam - B | Skellefteå FF F17 Svart - Morön Dam | 3 - 1 |
4. | 19.00 | Dam - A | Sunnanå SK Utveckling Dam - Skellefteå FF F17 Vit | 3 - 3 |
5. | 19.30 | Dam - B | Morön Dam - Burträsk FF | 1 - 1 |
6. | 20.00 | Dam - B | Kågedalens AIF - Skellefteå FF F17 Svart | 2 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
7. | 10.00 | Herr - A | Renbergsvattnets IF - Ostvik IK/Dif Div 5 | 2 - 1 |
8. | 10.30 | Herr - A | Bureå IF - Skellefteå FF/SSK 2 | 2 - 0 |
9. | 11.00 | Dam - A | Skellefteå FF F17 Vit - Bureå IF | 0 - 0 |
10. | 11.30 | Dam - B | Skellefteå FF F17 Svart - Burträsk FF | 1 - 1 |
11. | 12.00 | Dam - B | Kågedalens AIF - Morön Dam | 7 - 1 |
12. | 12.30 | Herr - A | Skellefteå FF/SSK 2 - Renbergsvattnets IF | 0 - 3 |
13. | 13.00 | Herr - A | Ostvik IK/Dif Div 5 - Bureå IF | 4 - 2 |
14. | 13.30 | Herr - B | Rönnskär Railcare IF - Burträsk IK Div 5 | 2 - 1 |
15. | 14.00 | Herr - B | Medle SK - Robertsfors IK | 3 - 1 |
16. | 14.30 | Dam - 1/4 | Sunnanå SK Utveckling Dam - Morön Dam | 4 - 1 |
17. | 15.00 | Dam - 1/4 | Burträsk FF - Bureå IF | 2 - 1 |
18. | 15.30 | Dam - 1/4 | Skellefteå FF F17 Vit - Kågedalens AIF | 4 - 2 |
19. | 16.00 | Herr - C | Sunnanå SK - Myckle IK | 2 - 2 |
20. | 16.30 | Herr - C | Clemensnäs IF - Morön BK 2 | 1 - 4 |
21. | 17.00 | Herr - B | Robertsfors IK - Rönnskär Railcare IF | 1 - 3 |
22. | 17.30 | Herr - B | Burträsk IK Div 5 - Medle SK | 1 - 5 |
23. | 18.00 | Dam - 1/2 | Sunnanå SK Utveckling Dam - Burträsk FF | 1 - 0 |
24. | 18.30 | Dam - 1/2 | Skellefteå FF F17 Svart - Skellefteå FF F17 Vit | 3 - 1 |
25. | 19.00 | Herr - C | Morön BK 2 - Myckle IK | 3 - 1 |
26. | 19.30 | Herr - C | Clemensnäs IF - Sunnanå SK | 0 - 6 |
27. | 20.15 | Dam - Final | Sunnanå SK Utveckling Dam - Skellefteå FF F17 Svart | 3 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
28. | 09.00 | Herr - A | Bureå IF - Renbergsvattnets IF | 1 - 3 |
29. | 09.30 | Herr - A | Ostvik IK/Dif Div 5 - Skellefteå FF/SSK 2 | 6 - 0 |
30. | 10.00 | Herr - B | Rönnskär Railcare IF - Medle SK | 1 - 2 |
31. | 10.30 | Herr - B | Robertsfors IK - Burträsk IK Div 5 | 6 - 0 |
32. | 11.00 | Herr - C | Morön BK 2 - Sunnanå SK | 2 - 5 |
33. | 11.30 | Herr - C | Clemensnäs IF - Myckle IK | 0 - 3 |
35. | 12.15 | Herr - 1/4 | Medle SK - Ostvik IK/Dif Div 5 | 1 - 0 |
36. | 12.45 | Herr - 1/4 | Sunnanå SK - Robertsfors IK | 3 - 0 |
37. | 13.15 | Herr - 1/4 | Rönnskär Railcare IF - Morön BK 2 | 1 - 0 |
38. | 13.45 | Herr - 1/4 | Renbergsvattnets IF - Myckle IK | 3 - 1 |
39. | 14.15 | Herr - 1/2 | Medle SK - Sunnanå SK | 2 - 3 |
40. | 14.45 | Herr - 1/2 | Rönnskär Railcare IF - Renbergsvattnets IF | 1 - 2 |
41. | 15.15 | Herr - Final | Sunnanå SK - Renbergsvattnets IF | 2 - 4 |