Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 12.00 | F13 - A | HTF - NSK (Nyborgs sport klubb) 1 | 3 - 0 |
5. | 13.00 | P13 - A | Lycksele if - Hörnefors IF P10 | 7 - 3 |
8. | 14.00 | P13 - B | Hedens IF Lag Gul - Gruben IL Lag 1 Grønn | 3 - 2 |
11. | 15.00 | P14 - B | Mosjøen IL - Umedalens IF | 3 - 0 |
14. | 16.00 | F13 - A | Sävast AIF - Orrvikens IK | 4 - 1 |
17. | 17.00 | P13 - A | Sävar/Täfteå P10 Röd - Mosjøen IL 1 | 4 - 3 |
20. | 18.00 | P14 - A | Il Halsakameratene 1 - Gruben il | 0 - 9 |
23. | 19.00 | P14 - B | Storforshei IF - Hunstad FK 2 | 2 - 3 |
26. | 20.00 | F14 - A | Svartbjörnsbyns IF - Betsele IF Röd | 4 - 4 |
29. | 21.00 | F13 - A | Betsele IF - Lira BK 10 | 6 - 1 |
30. | 22.00 | P13 - A | Mosjøen IL 1 - Lycksele if | 3 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
35. | 07.00 | P13 - B | Gruben IL Lag 1 Grønn - Sörfors IF 1 | 0 - 2 |
37. | 08.00 | P14 - B | Storforshei IF - Umedalens IF | 0 - 4 |
39. | 09.00 | F14 - A | Svartbjörnsbyns IF - Hunstad FK Hunstad | 1 - 4 |
41. | 10.00 | F13 - A | Betsele IF - Orrvikens IK | 4 - 2 |
43. | 11.00 | P13 - A | Mosjøen IL 1 - Hedens IF Lag Svart | 1 - 3 |
45. | 12.00 | P14 - A | Lycksele IF - Gruben il | 4 - 2 |
47. | 13.00 | P13 - B | Sävar/Täfteå P10 Vit - Hedens IF Lag Gul | 3 - 2 |
49. | 14.00 | P14 - B | Hunstad FK 2 - Sunnanå SK P09 | 1 - 8 |
51. | 15.00 | F13 - A | HTF - Orrvikens IK | 1 - 3 |
53. | 16.00 | F13 - A | Sävast AIF - Betsele IF | 2 - 5 |
56. | 17.00 | P14 - A | Il Halsakameratene 1 - Lycksele IF | 1 - 4 |
57. | 18.00 | P14 - A | Gruben il - Lira BK Lag 1, Blå | 3 - 2 |
59. | 19.00 | P13 - B | Hedens IF Lag Gul - Spöland Vännäs IF P-10 | 1 - 1 |
61. | 20.00 | P14 - B | Sunnanå SK P09 - Mosjøen IL | 0 - 1 |
68. | 21.00 | F14 - 1/2 | Betsele IF Röd - Lira BK 09 | 11 - 0 |
69. | 22.00 | F14 - 1/2 | Hunstad FK Hunstad - Svartbjörnsbyns IF | 5 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
67. | 07.00 | P14 - 9-10 | Il Halsakameratene 1 - Storforshei IF | 3 - 0 |
81. | 08.00 | F13 - A | NSK (Nyborgs sport klubb) 1 - Orrvikens IK | 2 - 2 |
71. | 09.00 | P14 - 7-8 | Hunstad FK 1 - Hunstad FK 2 | 2 - 4 |
73. | 10.00 | P14 - 5-6 | Lira BK Lag 1, Blå - Umedalens IF | 1 - 3 |
75. | 11.00 | P14 - 3-4 | Gruben il - Sunnanå SK P09 | 0 - 2 |
77. | 12.00 | P13 - Final | Hedens IF Lag Svart - Sörfors IF 1 | 1 - 4 |
63. | 13.00 | F13 - A | NSK (Nyborgs sport klubb) 1 - Betsele IF | 0 - 9 |
79. | 14.00 | F14 - Final | Betsele IF Röd - Hunstad FK Hunstad | 2 - 1 |