Framtiden 5 mot 5
Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 08.30 | P-16 - A | Jonsereds IF Svart - Romelanda UF GUL | |
7. | 09.00 | P-16 - B | Sk Mjörn - Floda BoIF Vit | |
13. | 09.30 | P-16 - C | Jonsereds IF Gul - Skene IF | |
19. | 10.00 | P-16 - A | Jonsereds IF Svart - Sjöviks sk Röd | |
25. | 10.30 | P-16 - B | Sk Mjörn - Jonsereds IF Blå | |
31. | 11.00 | P-16 - C | Jonsereds IF Gul - Floda BoIF Blå | |
37. | 11.30 | P-16 - A | Floda BoIF Svart - Jonsereds IF Svart | |
43. | 12.00 | P-16 - B | Lunden ÖBK Vit - Sk Mjörn | |
49. | 12.30 | P-16 - C | Stenkullen GoIK - Jonsereds IF Gul | |
55. | 13.00 | F-16 - A | Floda BoIF Blå - Floda BoIF Svart | |
61. | 13.30 | F-16 - B | Floda BoIF Vit - Kortedala IK | |
67. | 14.00 | F-16 - A | Floda BoIF Svart - Sjöviks SK Lag SSK 1 | |
73. | 14.30 | F-16 - B | Kortedala IK - IFK Hindås Vit | |
79. | 15.00 | F-16 - A | Sjöviks SK Lag SSK 1 - IFK Hindås Blå | |
83. | 15.30 | F-16 - B | IFK Hindås Vit - Kärra Kif Blå | |
89. | 16.00 | F-16 - A | Sjöviks SK Lag SSK 1 - Floda BoIF Blå | |
91. | 16.30 | F-16 - B | IFK Hindås Vit - Floda BoIF Vit | |
93. | 17.00 | F-16 - A | Kärra Kif Gul - Sjöviks SK Lag SSK 1 | |
95. | 17.30 | F-16 - B | Lekstorps IF Grön - IFK Hindås Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
101. | 08.30 | F-15 - A | Sävedalens IF Lejon - Kungsbacka IF VIT | |
107. | 09.00 | F-15 - B | Kungsbacka IF BLÅ - Eriksbergs IF Blå2 | |
113. | 09.30 | F-15 - A | Kungsbacka IF VIT - Eriksbergs IF Blå1 | |
119. | 10.00 | F-15 - B | Eriksbergs IF Blå2 - Kärra KIF Blå | |
125. | 10.30 | F-15 - A | Eriksbergs IF Blå1 - Kärra KIF Gul | |
131. | 11.00 | F-15 - B | Kärra KIF Blå - Sävedalens IF Tiger | |
137. | 11.30 | F-15 - A | Eriksbergs IF Blå1 - Sävedalens IF Lejon | |
143. | 12.00 | F-15 - B | Kärra KIF Blå - Kungsbacka IF BLÅ | |
149. | 12.30 | F-15 - A | Floda BoIF 1 - Eriksbergs IF Blå1 | |
155. | 13.00 | F-15 - B | Floda BoIF 2 - Kärra KIF Blå | |
161. | 13.30 | P-15 - A | Floda Boif 3 - Hjuviks AIK Blå | |
167. | 14.00 | P-15 - B | Götaholm BK - Qviding FIF Svarta Lag 1 | |
173. | 14.30 | P-15 - A | Hjuviks AIK Blå - Floda Boif 1 | |
179. | 15.00 | P-15 - B | Qviding FIF Svarta Lag 1 - Hjuviks AIK Vit | |
185. | 15.30 | P-15 - A | Floda Boif 1 - Qviding FIF Svarta Lag 2 | |
191. | 16.00 | P-15 - B | Hjuviks AIK Vit - Floda Boif 2 | |
197. | 16.30 | P-15 - A | Floda Boif 1 - Floda Boif 3 | |
203. | 17.00 | P-15 - B | Hjuviks AIK Vit - Götaholm BK | |
209. | 17.30 | P-15 - A | Tollereds IF - Floda Boif 1 | |
211. | 18.00 | P-15 - B | Skene IF - Hjuviks AIK Vit |