5-manna plan 2
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F15 - A | Kungsbacka IF VIT - Öjersjö IF 1 | ||
08.55 | F15 - C | Öjersjö IF 3 - Lerums IS Svart | ||
09.20 | P15 - B | Landvetter IS Lag 2 - Lerums IS Lila 4 | ||
09.45 | F15 - B | Landvetter IF A - Utbynäs SK Blå | ||
10.10 | P15 - A | Lunden ÖBK Vit - Sävedalens IF 3, Röd | ||
10.35 | F15 - A | Öjersjö IF 1 - Landvetter IF C | ||
11.00 | F15 - C | Lerums IS Svart - Landvetter IF B | ||
11.25 | P15 - B | Lerums IS Lila 4 - Utbynäs sk Grön | ||
11.50 | F15 - B | Skärgårdens IK 2 - Qviding Vinröd | ||
12.15 | P15 - A | Lerums IS Lila 3 - Mölnlycke IF 1 | ||
12.40 | P15 - F | Öjersjö IF Vit 1 - Sävedalens IF 2, Röd | ||
13.05 | P15 - D | Öjersjö IF Vit 2 - Landvetter IS Lag 3 | ||
13.30 | P15 - F | Lerums IS Lila 2 - Landvetter IS Lag 6 | ||
13.55 | P15 - D | Sävedalens IF 6, Röd - Floda Boif 3 | ||
14.20 | P15 - E | Sävedalens IF 1, Röd - Särö Kullavik IF Blå 3 | ||
14.45 | P15 - D | Landvetter IS Lag 4 - Sävedalens IF 6, Röd | ||
15.10 | P15 - E | Öjersjö IF Vit 3 - Särö Kullavik IF Blå 3 | ||
15.35 | P15 - C | Öjersjö IF Vit 4 - Utbynäs sk Röd | ||
16.00 | P15 - E | Särö Kullavik IF Blå 3 - Landvetter IS Lag 5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F16 - A | Nol Blå - Öjersjö IF 1 | ||
08.55 | F16 - C | Öjersjö IF 4 - Lerums IS Lila | ||
09.20 | P16 - F | Landvetter IS Lag 1 - Öjersjö IF Svart | ||
09.45 | F16 - B | Öjersjö IF 2 - Lerums IS Vit | ||
10.10 | P16 - F | Nödinge SK Lag 2 - Goldcoast fc lag1, Gul | ||
10.35 | F16 - B | Sävedalens IF Blå - Landvetter IF 2 | ||
11.00 | F16 - C | Nol Vit - Landvetter IF 3 | ||
11.25 | F16 - A | Lerums IS Svart - Utbynäs SK Röd | ||
11.50 | F16 - C | Sävedalens IF Grön - Lerums IS Lila | ||
12.15 | P16 - F | Goldcoast fc lag1, Gul - Öjersjö IF Svart | ||
12.40 | P16 - A | Nödinge SK Lag 3 - Björndammens BK Blå | ||
13.05 | P16 - C | Sävedalens IF 3 - Landvetter IS City | ||
13.30 | P16 - E | Lerum Lila 1 - Qviding FIF Gul 2 | ||
13.55 | P16 - B | Sävedalens IF 2 - Lerums IS Vit 1 | ||
14.20 | P16 - D | Qviding FIF Gul 1 - Landvetter IS Lag 5 | ||
14.45 | P16 - E | Sävedalens IF 5 - Nödinge SK Lag 1 | ||
15.10 | P16 - B | Landvetter IS Lag 3 - Sävedalens IF 2 | ||
15.35 | P16 - D | Lerums IS Vit 3 - Öjersjö IF Vit | ||
16.00 | P16 - A | Landvetter IS Lag 2 - Kärra KIF 1 | ||
16.25 | P16 - C | Lerums IS Vit 2 - Landvetter IS Lag 4 |