Namn | Lag | ||
---|---|---|---|
1. | Daniel Sköld | Arken B1 | 8 (5+3) |
2. | Fredrik Tarning | Täby B2 | 6 (3+3) |
2. | Carl Brithén | Täby B2 | 6 (2+4) |
4. | Victor Svensson-Brismo | Täby B2 | 5 (4+1) |
4. | Marco Cronvall | Norsborg A4 | 5 (2+3) |
4. | Axel Aapro | Haninge 2 B3 | 5 (2+3) |
7. | Conrad Herrström | Älgö Hc A2 | 4 (4+0) |
7. | Andreas Thelander | Team Berkehed A1 | 4 (3+1) |
7. | Mattias Aminoff | Täby B2 | 4 (3+1) |
7. | Patrik Irebro | Ormsta 2 A3 | 4 (3+1) |
7. | Wictor Eriksson | Team Berkehed A1 | 4 (2+2) |
7. | Kristoffer Lärka | Team Berkehed A1 | 4 (2+2) |
7. | Andreas Lilja | Täby B2 | 4 (1+3) |
7. | Jonah Bergelin | Arken B1 | 4 (1+3) |
7. | Jonas Brynholt | Täby B2 | 4 (1+3) |
16. | Jonathan Magnusson | Arken B1 | 3 (3+0) |
16. | Marcus Lindström | Älgö Hc A2 | 3 (3+0) |
16. | Kalle Kalliorinne | Norsborg A4 | 3 (3+0) |
16. | Tobias Ederstål | Norsborg A4 | 3 (2+1) |
16. | Jesper Sandsjö | Norsborg A4 | 3 (2+1) |
16. | Mathias Savela | Haninge 2 B3 | 3 (1+2) |
16. | Mikael Jansson | Arken B1 | 3 (1+2) |
16. | Andreas Isaksson | Arken B1 | 3 (1+2) |
16. | Anton Rasmusen | Team Berkehed A1 | 3 (1+2) |
16. | Christer Eriksson | Täby B2 | 3 (1+2) |
16. | Pontus Jansson | Ormsta 2 A3 | 3 (0+3) |
27. | Tommy Bäckman | Haninge 2 B3 | 2 (2+0) |
27. | Mattias Bergstedt | Haninge 2 B3 | 2 (1+1) |
27. | Patrik Söderlind | Arken B1 | 2 (1+1) |
27. | Urban Nyhammar | Arken B1 | 2 (1+1) |
27. | Daniel Heikki | Arken B1 | 2 (1+1) |
27. | Mattias Astvik | Haninge 2 B3 | 2 (1+1) |
27. | Erik Berkehed | Team Berkehed A1 | 2 (1+1) |
27. | Patric Blomdahl | Traneberg/Göta 2 B4 | 2 (1+1) |
27. | Niklas Iversen | Norsborg A4 | 2 (0+2) |
27. | Frederik waller | Arken B1 | 2 (0+2) |
27. | Viktor Jernberg | Täby B2 | 2 (0+2) |
27. | Andreas Hummelgård | Täby B2 | 2 (0+2) |
27. | Marcus Hellman | Team Berkehed A1 | 2 (0+2) |
27. | Magnus Björk | Älgö Hc A2 | 2 (0+2) |
27. | Oskar Wernedal | Team Berkehed A1 | 2 (0+2) |
27. | Jesper Aronsson | Täby B2 | 2 (0+2) |
27. | Martin Poulsen | Täby B2 | 2 (0+2) |
27. | Jimmy Hörner | Täby B2 | 2 (0+2) |
27. | Mats O´Ajnesjo | Traneberg/Göta 2 B4 | 2 (0+2) |
27. | Jimmy Bergander | Team Berkehed A1 | 2 (0+2) |
47. | Daniel Landqvist | Norsborg A4 | 1 (1+0) |
47. | Joakin Larsen | Älgö Hc A2 | 1 (1+0) |
47. | Micke Blomdahl | Traneberg/Göta 2 B4 | 1 (1+0) |
47. | Alex Lindholm | Team Berkehed A1 | 1 (1+0) |
47. | Oskar Aapro | Haninge 2 B3 | 1 (1+0) |
47. | Torbjörn Oden | Haninge 2 B3 | 1 (1+0) |
47. | Filip Ripe | Täby B2 | 1 (1+0) |
47. | Joakim Cars | Team Berkehed A1 | 1 (1+0) |
47. | Jonathan Hedlund | Ormsta 2 A3 | 1 (1+0) |
47. | Robin hemland | Ormsta 2 A3 | 1 (1+0) |
47. | Thomas Jåfs | Ormsta 2 A3 | 1 (1+0) |
47. | Jimmie Allen | Ormsta 2 A3 | 1 (1+0) |
47. | Gustav Wistemar | Traneberg/Göta 2 B4 | 1 (1+0) |
47. | Peder Södersteen | Team Berkehed A1 | 1 (1+0) |
47. | Tobbe Almsköld | Älgö Hc A2 | 1 (0+1) |
47. | Robin Bexander | Arken B1 | 1 (0+1) |
47. | Eric Fritzdorf | Traneberg/Göta 2 B4 | 1 (0+1) |
47. | Marcus Åshage-Carlsson | Arken B1 | 1 (0+1) |
47. | Felix Gärdelöv | Älgö Hc A2 | 1 (0+1) |
47. | Emil Forsberg | Team Berkehed A1 | 1 (0+1) |
47. | Stephan Ahlström | Haninge 2 B3 | 1 (0+1) |
47. | Markus Nilsson | Norsborg A4 | 1 (0+1) |
47. | Andreas Lavrell | Team Berkehed A1 | 1 (0+1) |
47. | David Svanborg | Älgö Hc A2 | 1 (0+1) |
47. | Martin Edlund | Ormsta 2 A3 | 1 (0+1) |
47. | Christoffer Callmar | Norsborg A4 | 1 (0+1) |
47. | Andreas Norrby | Traneberg/Göta 2 B4 | 1 (0+1) |