Fässbergs IF Luciacup 2012
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P01 7-manna utomhus
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
9 dec 10.20 |
Varbergs Bois |
- |
Västra Frölunda IF |
0 - 4 |
9 dec 10.20 |
Fässbergs IF |
- |
Guldhedens IK |
7 - 0 |
9 dec 10.50 |
Azalea BK P-01 |
- |
Mölndal Fotboll |
2 - 0 |
9 dec 10.50 |
Fässbergs IF |
- |
Varbergs Bois |
3 - 4 |
9 dec 11.20 |
Mölndal Fotboll |
- |
Guldhedens IK |
1 - 1 |
9 dec 11.20 |
Västra Frölunda IF |
- |
Azalea BK P-01 |
5 - 4 |
9 dec 12.20 |
Fässbergs IF |
- |
Azalea BK P-01 |
2 - 2 |
9 dec 12.20 |
Varbergs Bois |
- |
Guldhedens IK |
7 - 0 |
9 dec 12.50 |
Varbergs Bois |
- |
Mölndal Fotboll |
5 - 0 |
9 dec 12.50 |
Västra Frölunda IF |
- |
Fässbergs IF |
6 - 0 |
9 dec 13.20 |
Guldhedens IK |
- |
Azalea BK P-01 |
0 - 6 |
9 dec 13.20 |
Mölndal Fotboll |
- |
Västra Frölunda IF |
1 - 2 |
9 dec 14.20 |
Azalea BK P-01 |
- |
Varbergs Bois |
1 - 1 |
9 dec 14.20 |
Guldhedens IK |
- |
Västra Frölunda IF |
0 - 12 |
9 dec 14.20 |
Mölndal Fotboll |
- |
Fässbergs IF |
1 - 5 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Västra Frölunda IF |
5 |
5 |
0 | 0 |
29-5 |
24 |
15 |
2. |
Varbergs Bois |
5 |
3 |
1 | 1 |
17-8 |
9 |
10 |
3. |
Azalea BK P-01 |
5 |
2 |
2 | 1 |
15-8 |
7 |
8 |
4. |
Fässbergs IF |
5 |
2 |
1 | 2 |
17-13 |
4 |
7 |
5. |
Mölndal Fotboll |
5 |
0 |
1 | 4 |
3-15 |
-12 |
1 |
6. |
Guldhedens IK |
5 |
0 |
1 | 4 |
1-33 |
-32 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
9 dec 10.20 |
Varbergs Bois |
- |
Azalea BK P-01 |
3 - 6 |
9 dec 10.50 |
Guldhedens IK |
- |
Varbergs Bois |
1 - 2 |
9 dec 11.20 |
Kareby/Kode |
- |
Guldhedens IK |
0 - 4 |
9 dec 11.50 |
Askims IK |
- |
Kareby/Kode |
4 - 1 |
9 dec 11.50 |
Azalea BK P-01 |
- |
Guldhedens IK |
0 - 1 |
9 dec 12.20 |
Varbergs Bois |
- |
Kareby/Kode |
8 - 1 |
9 dec 12.50 |
Askims IK |
- |
Varbergs Bois |
1 - 2 |
9 dec 13.20 |
Azalea BK P-01 |
- |
Askims IK |
2 - 2 |
9 dec 13.50 |
Kareby/Kode |
- |
Azalea BK P-01 |
1 - 3 |
9 dec 13.50 |
Guldhedens IK |
- |
Askims IK |
6 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Varbergs Bois |
4 |
3 |
0 | 1 |
15-9 |
6 |
9 |
2. |
Guldhedens IK |
4 |
3 |
0 | 1 |
12-3 |
9 |
9 |
3. |
Azalea BK P-01 |
4 |
2 |
1 | 1 |
11-7 |
4 |
7 |
4. |
Askims IK |
4 |
1 |
1 | 2 |
8-11 |
-3 |
4 |
5. |
Kareby/Kode |
4 |
0 |
0 | 4 |
3-19 |
-16 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
9 dec 10.20 |
Västra Frölunda IF |
- |
Askims IK |
2 - 1 |
9 dec 10.50 |
Fässbergs IF |
- |
Västra Frölunda IF |
2 - 3 |
9 dec 11.20 |
Askims IK |
- |
Kareby/Kode |
1 - 1 |
9 dec 11.50 |
Fässbergs IF |
- |
Askims IK |
1 - 0 |
9 dec 11.50 |
Kareby/Kode |
- |
Mossens BK |
3 - 3 |
9 dec 12.20 |
Västra Frölunda IF |
- |
Mossens BK |
5 - 3 |
9 dec 12.50 |
Kareby/Kode |
- |
Västra Frölunda IF |
0 - 1 |
9 dec 13.20 |
Mossens BK |
- |
Fässbergs IF |
3 - 0 |
9 dec 13.50 |
Fässbergs IF |
- |
Kareby/Kode |
3 - 4 |
9 dec 13.50 |
Mossens BK |
- |
Askims IK |
1 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Västra Frölunda IF |
4 |
4 |
0 | 0 |
11-6 |
5 |
12 |
2. |
Kareby/Kode |
4 |
1 |
2 | 1 |
8-8 |
0 |
5 |
3. |
Askims IK |
4 |
1 |
1 | 2 |
5-5 |
0 |
4 |
4. |
Mossens BK |
4 |
1 |
1 | 2 |
10-11 |
-1 |
4 |
5. |
Fässbergs IF |
4 |
1 |
0 | 3 |
6-10 |
-4 |
3 |
Slutspel
Slutspelsgrupp 2
Datum |
|
Res |
9 dec 14.50 |
Fässbergs IF |
- |
Mölndal Fotboll |
5 - 4 |
9 dec 14.50 |
Mossens BK |
- |
Kareby/Kode |
3 - 0 wo |
9 dec 14.50 |
Askims IK |
- |
Fässbergs IF |
3 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Mossens BK |
1 |
1 |
0 | 0 |
3-0 |
3 |
3 |
2. |
Askims IK |
1 |
1 |
0 | 0 |
3-1 |
2 |
3 |
3. |
Fässbergs IF |
1 |
1 |
0 | 0 |
5-4 |
1 |
3 |
4. |
Mölndal Fotboll |
1 |
0 |
0 | 1 |
4-5 |
-1 |
0 |
5. |
Fässbergs IF |
1 |
0 |
0 | 1 |
1-3 |
-2 |
0 |
6. |
Kareby/Kode |
1 |
0 |
0 | 1 |
0-3 |
-3 |
0 |
Slutspelsgrupp 3
Datum |
|
Res |
9 dec 15.50 |
Fässbergs IF |
- |
Azalea BK P-01 |
3 - 0 wo |
9 dec 15.50 |
Mossens BK |
- |
Askims IK |
1 - 5 |
9 dec 15.50 |
|
- |
|
- |
Åttondelsfinaler
Datum |
|
Res |
9 dec 14.50 |
Azalea BK P-01 |
- |
Askims IK |
1 - 2 |
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
9 dec 15.20 |
Västra Frölunda IF |
- |
Askims IK |
4 - 1 |
9 dec 15.20 |
Varbergs Bois |
- |
Azalea BK P-01 |
5 - 0 |
9 dec 15.20 |
Västra Frölunda IF |
- |
Guldhedens IK |
6 - 0 |
9 dec 15.20 |
Varbergs Bois |
- |
Kareby/Kode |
7 - 0 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
9 dec 16.20 |
Varbergs Bois |
- |
Västra Frölunda IF |
1 - 5 |
9 dec 16.20 |
Varbergs Bois |
- |
Västra Frölunda IF |
0 - 5 |
Final
Datum |
|
Res |
9 dec 16.50 |
Västra Frölunda IF |
- |
Västra Frölunda IF |
3 - 3 |