Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 18.00 | P2007 - A | Balltorps FF Röd - Fässberg Lag3 | |
6. | 18.20 | P2007 - B | Jonsereds IF Svart - Fässberg Lag2 | |
10. | 18.40 | F2007 - A | Lerums IS Lila - Askims IK Röd | - |
14. | 19.00 | F2007 - B | Torslanda IK Svart - IK Zenith | - |
18. | 19.20 | P2007 - A | Fässberg Lag3 - Dalen/KFF Gul | |
22. | 19.40 | P2007 - B | Jonsereds IF Svart - Dalen/KFF Blå | |
26. | 20.00 | F2007 - A | Askims IK Röd - Tölö IF svart | - |
30. | 20.20 | F2007 - B | Torslanda IK Svart - Slottsskogen Godhem IF (SG97) | - |
34. | 20.40 | P2007 - A | Askims IK Vit - Dalen/KFF Gul | |
38. | 21.00 | P2007 - B | Dalen/KFF Blå - Fässberg Lag2 | |
42. | 21.20 | F2007 - A | Lerums IS Lila - Tölö IF svart | - |
46. | 21.40 | F2007 - B | Slottsskogen Godhem IF (SG97) - Torslanda IK Röd | - |
50. | 22.00 | P2007 - A | Balltorps FF Röd - Askims IK Vit | |
54. | 22.20 | P2007 - B | Bergsjö IF BIFP07 - Fässberg Lag2 | |
58. | 22.40 | F2007 - A | Lerums IS Lila - Tölö IF vit | - |
62. | 23.00 | F2007 - B | IK Zenith - Torslanda IK Röd | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
162. | 16.00 | F2010 - A | IF Mölndal Vit - Stenkullen GOIK | |
166. | 16.20 | P2010 - A | BK BIFROST Lag 1 - Solängen BK Solängen BK 3 | |
170. | 16.40 | P2010 - B | Ahlafors IF - Fässbergs IF 3 | |
174. | 17.00 | F2010 - A | Nol IK - IF Mölndal Vit | |
178. | 17.20 | P2010 - A | Solängen BK Solängen BK 3 - Nol IK Blå | |
182. | 17.40 | P2010 - B | Fässbergs IF 3 - Solängen BK Solängen BK 2 | |
186. | 18.00 | F2010 - A | Kungsbacka IF Rolfö - Stenkullen GOIK | |
190. | 18.20 | P2010 - A | IF Mölndal Fotboll 2 - Nol IK Blå | |
194. | 18.40 | P2010 - B | Nol IK Röd - Solängen BK Solängen BK 2 | |
198. | 19.00 | F2010 - A | Nol IK - Kungsbacka IF Rolfö | |
202. | 19.20 | P2010 - A | BK BIFROST Lag 1 - IF Mölndal Fotboll 2 | |
206. | 19.40 | P2010 - B | Ahlafors IF - Nol IK Röd | |
210. | 20.00 | F2008 - A | Gerdskens BK - Ösets BK Gul | - |
213. | 20.20 | P2008 - A | Dalen/Krokslätts FF Gul - Fässberg IF Svart | |
217. | 20.40 | P2008 - B | Gerdsken Bk Alingsås Gul - Säve sk Röd | |
221. | 21.00 | F2008 - A | Stenkullen GOIK, F08/09 - Gerdskens BK | - |
224. | 21.20 | P2008 - A | Dalen/Krokslätts FF Gul - Lindome GIF 1 | |
228. | 21.40 | P2008 - B | Gerdsken Bk Alingsås Gul - Fässberg IF Lila | |
232. | 22.00 | F2008 - A | Ösets BK Gul - IF Mölndal Fotboll | - |
235. | 22.20 | P2008 - A | Lindome GIF 1 - Jonsereds IF Svart | |
239. | 22.40 | P2008 - B | Fässberg IF Lila - Säve sk Röd | |
243. | 23.00 | F2008 - A | Stenkullen GOIK, F08/09 - IF Mölndal Fotboll | - |
246. | 23.20 | P2008 - A | Fässberg IF Svart - Jonsereds IF Svart | |
250. | 23.40 | P2008 - B | Västra Frölunda 2 - Säve sk Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
254. | 09.00 | F2009 - A | Näsets SK Lag 1 - Jitex Mölndal BK Lila | - |
258. | 09.20 | P2009 - A | Fässbergs IF Burnley - Mossens BK Svart | |
262. | 09.40 | P2009 - B | Älvsborg FF Blåsvart - BK Bifrost lag 1 | |
266. | 10.00 | P2009 - C | SG 97 3 - Lerums IS 3 | |
270. | 10.20 | F2009 - A | Jitex Mölndal BK Lila - Lindome GIF Svart | - |
274. | 10.40 | P2009 - A | Mossens BK Svart - Fässbergs IF Eintracht Frankfurt | |
278. | 11.00 | P2009 - B | Älvsborg FF Blåsvart - Lerums IS 2 | |
282. | 11.20 | P2009 - C | SG 97 3 - Västra Frölunda IF Y | |
286. | 11.40 | F2009 - A | Hönö IS Lag 1 - Lindome GIF Svart | - |
290. | 12.00 | P2009 - A | SG 97 1 - Fässbergs IF Eintracht Frankfurt | |
294. | 12.20 | P2009 - B | Lerums IS 2 - BK Bifrost lag 1 | |
298. | 12.40 | P2009 - C | Västra Frölunda IF Y - Lerums IS 3 | |
302. | 13.00 | F2009 - A | Näsets SK Lag 1 - Hönö IS Lag 1 | - |
306. | 13.20 | P2009 - A | Fässbergs IF Burnley - SG 97 1 | |
310. | 13.40 | P2009 - B | Utbynäs SK USK Orange - BK Bifrost lag 1 | |
314. | 14.00 | P2009 - C | Askim IK Röd - Lerums IS 3 | |
318. | 14.20 | P2010 - C | Sjövalla tiger - Azalea BK Svart | |
322. | 14.40 | F2009 - B | IF Väster Svart - Lindome GIF Vit | - |
326. | 15.00 | P2009 - D | SG 97 4 - Kungsladugårds Bollklubb Lag 1 | |
330. | 15.20 | P2009 - E | SG 97 5 - Fässbergs IF Swansea | |
334. | 15.40 | P2010 - C | Azalea BK Svart - Sjövalla lejon | |
338. | 16.00 | F2009 - B | Lindome GIF Vit - Öjersjö IF Blå | - |
342. | 16.20 | P2009 - D | SG 97 4 - Västra Frölunda IF X | |
346. | 16.40 | P2009 - E | SG 97 5 - Älvsborg FF Blå | |
350. | 17.00 | P2010 - C | KF Velibit 1 svart - Sjövalla lejon | |
354. | 17.20 | F2009 - B | Stenkullen GOIK - Öjersjö IF Blå | - |
358. | 17.40 | P2009 - D | Västra Frölunda IF X - Kungsladugårds Bollklubb Lag 1 | |
362. | 18.00 | P2009 - E | Älvsborg FF Blå - Fässbergs IF Swansea | |
366. | 18.20 | P2010 - C | Sjövalla tiger - KF Velibit 1 svart | |
370. | 18.40 | F2009 - B | IF Väster Svart - Stenkullen GOIK | - |
374. | 19.00 | P2009 - D | Älvsborg FF Blå 2 - Kungsladugårds Bollklubb Lag 1 | |
378. | 19.20 | P2009 - E | Askim IK Vit - Fässbergs IF Swansea |