Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Flickor 04 | Jernvallsskolans bästa tjejer |
Flickor 05/06 | Supergirls Jernvallskolan |
Flickor 07 | Vallhovslirarna |
Flickor 08/09 | Zlatans Bästa Jernvallsskolan |
Pojkar 04 | Jernvallen IF |
Pojkar 05 | FC Dreamteam Björksätraskolan |
Pojkar 06 | vallhovsbananerna |
Pojkar 07 | SkillTeam Jernvallen |
Pojkar 08 | Bj 08 Björksätra |
Pojkar 09 | Björksätra Champions Björksätraskolan flickor och pojkar född 2009 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 maj 15.40 | Dream Team Murgårdsskolan | - | Jernvallen IF | 0 - 0 |
31 maj 15.40 | Brudmagneterna Kungsgårdens skola | - | Dab Unicorns Vallhov | 0 - 6 |
31 maj 17.00 | Dream Team Murgårdsskolan | - | Brudmagneterna Kungsgårdens skola | 7 - 0 |
31 maj 17.40 | Jernvallen IF | - | Dab Unicorns Vallhov | 0 - 0 |
1 jun 17.10 | Jernvallen IF | - | Brudmagneterna Kungsgårdens skola | 6 - 0 |
1 jun 17.10 | Dab Unicorns Vallhov | - | Dream Team Murgårdsskolan | 3 - 0 wo |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dab Unicorns Vallhov | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-0 | 9 | 7 |
2. | Jernvallen IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-0 | 6 | 5 |
3. | Dream Team Murgårdsskolan | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-3 | 4 | 4 |
4. | Brudmagneterna Kungsgårdens skola | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-19 | -19 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
31 maj 16.00 | SAIK/SIF Norrsätra | - | Jäderfors FC | 1 - 1 |
31 maj 17.00 | The Black Warriors Västanbyskolan | - | SAIK/SIF Norrsätra | 0 - 2 |
31 maj 18.20 | Jäderfors FC | - | The Black Warriors Västanbyskolan | 3 - 1 |
1 jun 15.10 | Jäderfors FC | - | Björksätra IF | 3 - 1 |
1 jun 15.30 | The Black Warriors Västanbyskolan | - | Björksätra IF | 4 - 0 |
1 jun 17.10 | Björksätra IF | - | SAIK/SIF Norrsätra | 0 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jäderfors FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 7-3 | 4 | 7 |
2. | SAIK/SIF Norrsätra | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-1 | 3 | 7 |
3. | The Black Warriors Västanbyskolan | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-5 | 0 | 3 |
4. | Björksätra IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-8 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jun 18.10 | Dab Unicorns Vallhov | - | SAIK/SIF Norrsätra | 4 - 3* |
1 jun 18.30 | Jäderfors FC | - | Jernvallen IF | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
4 jun 15.00 | Dab Unicorns Vallhov | - | Jernvallen IF | 0 - 5 |