To content
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2019 (30 may - 2 jun 2019)
Cup Halmstad 2019 uses
Cupmate
Cup Halmstad 2019
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
F10 (F2009), 7 mot 7
F12 (F2007), 7 mot 7
F13 (F2006), 9 mot 9
F9 (F2010), 5 mot 5
P10 (P2009), 7 mot 7
P11 (P2008), 7 mot 7
P12 (P2007), 7 mot 7
P13 (P2006), 9 mot 9
P14 (P2005), 9 mot 9
P15 (P2004), 11 mot 11
P8 (P2011), 5 mot 5
P9 (P2010), 5 mot 5
PF6 (P2013), 3 mot 3
PF7 (P2012), 3 mot 3
Pitches
Plan A, 9mot9, 11mot11, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-3, 7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-3)
Plan B-4. 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-4)
Plan C, 9mot9, 11mot11 konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7mot7 konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7mot7 konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9mot9 naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7mot7 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7mot7 naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3, 7mot7 naturgräs (Plan D-3)
Plan E, 9mot9 naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7mot7 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7 naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7 naturgräs (Plan E-3)
Team registration
History
Contact
Log in
#180 - Th 30 may 13.30 - B-playoffs - Semi-final - Plan D
Åsa IF
Svart
1 - 0
Gislaveds IS
Åsa IF Svart:
Alva Eneroth
Ebba Fjordskär
Ella Sweetman
Eva Gyllenhammar
Felicia Hansson Mårtensson
Freja Borgstrand
Ida Sandbom
Isabella Modelius
Julia Jonasson
Linnea Jillnesjö
Lova Franzén
Maja Sundgren
Melissa Östling Falk
Minna Nöremark
Nora Rikkinen
Olivia Lundberg
Anders Svensson
Jakob Krantz
Sara Jillnesjö
Gislaveds IS:
Elin Johansson
Ellie Åqvist
Elsa Theil
Emmie Ekstrand
Filippa Hultgren
Filippa Karhapää Zrno
Jenny Thongmon
Maja Åberg
Nathalia Jopia
Nellie Mårtensson
Nina Stenvall
Selma Wästman
Tilde Clarke
Wilma Westerholm
Anders Johansson
Fredrik Stenvall
Per Mårtensson
Piia Karhapää
Back
Games by class
F10 (F2009), 7 mot 7
F12 (F2007), 7 mot 7
F13 (F2006), 9 mot 9
F9 (F2010), 5 mot 5
P10 (P2009), 7 mot 7
P11 (P2008), 7 mot 7
P12 (P2007), 7 mot 7
P13 (P2006), 9 mot 9
P14 (P2005), 9 mot 9
P15 (P2004), 11 mot 11
P8 (P2011), 5 mot 5
P9 (P2010), 5 mot 5
PF6 (P2013), 3 mot 3
PF7 (P2012), 3 mot 3
Pitches
Plan A, 9mot9, 11mot11, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-3, 7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-3)
Plan B-4. 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-4)
Plan C, 9mot9, 11mot11 konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7mot7 konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7mot7 konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9mot9 naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7mot7 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7mot7 naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3, 7mot7 naturgräs (Plan D-3)
Plan E, 9mot9 naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7mot7 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7 naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7 naturgräs (Plan E-3)
List of referees
Search team
Sponsorer
SKRIV UT LAGRAPPORT >>
Cup Halmstad 2019 uses
Cupmate