To content
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 uses
Cupmate
GA-Cup 2020
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Team registration
History
Contact
Log in
Pojkar 12 år (2008)
Games:
Group A
Group B
Statistics
Group B
FC Gute Lag 2
- Orange
IFK Visby Blå
- Ljusblå
Levide IF
- Grön
Roma IF Svart
- Svart/Gul
Visby BoIS
- Blå/Vit
Date
Pitch
11
Fr 31 jan 17.45
Sol
IFK Visby Blå
-
Levide IF
17
Fr 31 jan 18.15
Sol
Levide IF
-
FC Gute Lag 2
23
Fr 31 jan 18.45
Sol
Roma IF Svart
-
Levide IF
32
Fr 31 jan 19.30
Sol
Levide IF
-
Visby BoIS
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Search team
GA-Cup 2020 uses
Cupmate