Till innehåll
Alets IK - Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 (16 - 30 nov 2019)
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 använder
Cupmate
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2009 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2007 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2005 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2003 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2011 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Regler
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 30 nov 2019
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
241.
08.00
F10 - B
IF BÖLJAN BLÅ
-
Laholms FK Lag 2
243.
08.15
F10 - B
Allerums GIF
-
Onsala BK Blå
245.
08.30
F10 - B
IF BÖLJAN BLÅ
-
Allerums GIF
247.
08.45
F10 - B
Laholms FK Lag 2
-
Onsala BK Blå
249.
09.00
F10 - B
Onsala BK Blå
-
IF BÖLJAN BLÅ
251.
09.15
F10 - B
Laholms FK Lag 2
-
Allerums GIF
253.
09.30
F10 - D
Onsala BK Vit
-
Sennans IF Röd
255.
09.45
F10 - D
Vikens IK Svart
-
LGM
257.
10.00
F10 - D
Onsala BK Vit
-
Vikens IK Svart
259.
10.15
F10 - D
Sennans IF Röd
-
LGM
261.
10.30
F10 - D
LGM
-
Onsala BK Vit
263.
10.45
F10 - D
Sennans IF Röd
-
Vikens IK Svart
266.
11.00
F12 - C
IF Centern Blå
-
Halmstad BK Blå
269.
11.15
F12 - C
Jonstorps IF
-
Alets IK Röd
272.
11.30
F12 - C
Halmstad BK Blå
-
HGH FC
275.
11.45
F12 - C
Alets IK Röd
-
IF Centern Blå
278.
12.00
F12 - C
HGH FC
-
Jonstorps IF
281.
12.15
F12 - C
Halmstad BK Blå
-
Alets IK Röd
284.
12.30
F12 - C
HGH FC
-
IF Centern Blå
287.
12.45
F12 - C
Jonstorps IF
-
Halmstad BK Blå
290.
13.00
F12 - C
Alets IK Röd
-
HGH FC
293.
13.15
F12 - C
IF Centern Blå
-
Jonstorps IF
295.
13.45
F14 - B
Alets Röd
1 - 1
H.E.F Valbo BK
297.
14.00
F14 - B
Munkedals IF
0 - 1
Onsala BK Blå
299.
14.15
F14 - B
Alets Röd
0 - 2
Munkedals IF
301.
14.30
F14 - B
H.E.F Valbo BK
0 - 6
Onsala BK Blå
303.
14.45
F14 - B
Onsala BK Blå
3 - 0
Alets Röd
305.
15.00
F14 - B
H.E.F Valbo BK
2 - 1
Munkedals IF
307.
15.30
F14 - 1/2
Onsala BK Blå
2 - 3
Onsala BK Vit
317.
15.45
F16 - 1/2
H.E.F Valbo BK
1 - 0
Vinbergs if
321.
16.00
Damlag - B
TFK Nova Eslöv Lag 1
3 - 0
Båstad GIF
323.
16.15
Damlag - B
Alets IK Anfield
5 - 0
Oskarströms IS Vit
325.
16.30
Damlag - B
TFK Nova Eslöv Lag 1
2 - 0
Alets IK Anfield
327.
16.45
Damlag - B
Båstad GIF
2 - 2
Oskarströms IS Vit
329.
17.00
Damlag - B
Oskarströms IS Vit
0 - 0
TFK Nova Eslöv Lag 1
331.
17.15
Damlag - B
Båstad GIF
2 - 4
Alets IK Anfield
333.
17.30
Damlag - D
Oskarströms IS Röd
0 - 1
H.E.F Valbo BK
335.
17.45
Damlag - D
Frillesås ff Grön
2 - 0
Kornhult/Hishult FF
337.
18.00
Damlag - D
Oskarströms IS Röd
0 - 3
Frillesås ff Grön
339.
18.15
Damlag - D
H.E.F Valbo BK
1 - 2
Kornhult/Hishult FF
341.
18.30
Damlag - D
Kornhult/Hishult FF
4 - 1
Oskarströms IS Röd
343.
18.45
Damlag - D
H.E.F Valbo BK
0 - 0
Frillesås ff Grön
345.
19.15
Damlag - 1/2
Trönninge IF
3 - 2
Frillesås ff Grön
346.
19.45
Damlag - 3-4
TFK Nova Eslöv Lag 1
3 - 4
Frillesås ff Grön
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2009 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2007 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2005 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2003 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2011 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 använder
Cupmate