Till innehåll
Alets IK - Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 (16 - 30 nov 2019)
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 använder
Cupmate
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2009 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2007 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2005 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2003 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2011 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Regler
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 16 nov 2019
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
30.
08.15
P10 - B
Getinge IF Grön
-
Snöstorp Nyhem FF Lag Röd
32.
08.30
P10 - B
Trönninge BK Grön
-
Markaryds if
34.
08.45
P10 - B
Snöstorp Nyhem FF Lag Röd
-
Alets IK Lag 2
36.
09.00
P10 - B
Markaryds if
-
Getinge IF Grön
38.
09.15
P10 - B
Alets IK Lag 2
-
Trönninge BK Grön
40.
09.30
P10 - B
Snöstorp Nyhem FF Lag Röd
-
Markaryds if
42.
09.45
P10 - B
Alets IK Lag 2
-
Getinge IF Grön
44.
10.00
P10 - B
Trönninge BK Grön
-
Snöstorp Nyhem FF Lag Röd
46.
10.15
P10 - B
Markaryds if
-
Alets IK Lag 2
48.
10.30
P10 - B
Getinge IF Grön
-
Trönninge BK Grön
50.
10.45
P12 - B
Ifk Fjärås Grön
-
Trönninge IF Röd
52.
11.00
P12 - B
Lidhults goif
-
Halmstad BK Svart
54.
11.15
P12 - B
Ifk Fjärås Grön
-
Lidhults goif
56.
11.30
P12 - B
Trönninge IF Röd
-
Halmstad BK Svart
58.
11.45
P12 - B
Halmstad BK Svart
-
Ifk Fjärås Grön
60.
12.00
P12 - B
Trönninge IF Röd
-
Lidhults goif
62.
12.15
P12 - D
Alets IK Röd
-
Ifk Fjärås Röd
64.
12.30
P12 - D
Getinge IF
-
Ängelholms FF Gul
66.
12.45
P12 - D
Alets IK Röd
-
Getinge IF
68.
13.00
P12 - D
Ifk Fjärås Röd
-
Ängelholms FF Gul
70.
13.15
P12 - D
Ängelholms FF Gul
-
Alets IK Röd
72.
13.30
P12 - D
Ifk Fjärås Röd
-
Getinge IF
74.
13.45
P12 - F
Laholms FK gul
-
IF Böljan Röd
76.
14.00
P12 - F
Båstads GIF
-
Onsala BK Lag 2
78.
14.15
P12 - F
Laholms FK gul
-
Båstads GIF
80.
14.30
P12 - F
IF Böljan Röd
-
Onsala BK Lag 2
82.
14.45
P12 - F
Onsala BK Lag 2
-
Laholms FK gul
84.
15.00
P12 - F
IF Böljan Röd
-
Båstads GIF
86.
15.30
P14 - A
Åsa IF 1
1 - 6
Åsa IF 2
88.
15.45
P14 - A
IF Böljan Falkenberg Blå
4 - 1
Åsa IF 1
89.
16.00
P14 - A
Åsa IF 2
3 - 2
Markaryds IF
91.
16.15
P14 - A
Vankiva IF
3 - 2
Åsa IF 2
94.
16.30
P14 - A
Markaryds IF
3 - 4
Getinge IF 1
96.
16.45
P14 - A
Getinge IF 1
1 - 6
Åsa IF 1
98.
17.00
P14 - A
Getinge IF 1
2 - 5
Åsa IF 2
101.
17.45
P14 - 1/2
Vankiva IF
3 - 1
Åsa IF 2
102.
18.00
P14 - 3-4
IF Böljan Falkenberg Blå
5 - 3
Åsa IF 2
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2009 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2007 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2005 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2003 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2011 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 använder
Cupmate