Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2019 (6 - 8 dec 2019)
Luciacupen 2019 använder
Cupmate
Luciacupen 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2012)
Pojkar födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2013)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 7 dec 2019
Plan:
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
B1 4-4
Tid
163.
13.40
P2011 - A
Kungsladugårds BK Liverpool
-
Fässbergs IF Hajduk
167.
14.00
P2011 - B
Kungsladugårds BK Juventus
-
Kode IF Gul
171.
14.20
P2011 - C
Solängens BK Lag 1
-
Kode IF Vit
175.
14.40
P2011 - D
Angered MBIK Vit
-
Sandarna BK Svart
179.
15.00
P2011 - A
Qviding FIF SUPERMAN
-
Kungsladugårds BK Liverpool
183.
15.20
P2011 - B
Angered MBIK Blå
-
Kungsladugårds BK Juventus
187.
15.40
P2011 - C
Kungsladugårds BK Barcelona
-
Solängens BK Lag 1
191.
16.00
P2011 - D
Bergums IF Lag 1
-
Angered MBIK Vit
195.
16.20
P2011 - A
Kungsladugårds BK Liverpool
-
Bergums IF Lag 2
199.
16.40
P2011 - B
Kungsladugårds BK Juventus
-
Kärra KIF Blå
203.
17.00
P2011 - C
Solängens BK Lag 1
-
Hjuviks AIK Blå
207.
17.20
P2011 - D
Angered MBIK Vit
-
Qvidning Lag röd 2
211.
17.40
P2011 - A
Fässbergs IF Hajduk
-
Kode IF Svart
215.
18.00
P2011 - B
Kode IF Gul
-
Qviding FIF BATMAN
219.
18.20
P2011 - C
Kode IF Vit
-
Fässbergs IF Ajax
223.
18.40
P2011 - D
Sandarna BK Svart
-
Kärra KIF Svart
227.
19.20
P2009 - A
Lunden ÖBK 1
-
Fässbergs IF Osijek
231.
19.40
P2009 - B
Assyriska BK Lag 1
-
Fässberg Istra 1961
235.
20.00
F2009 - A
IFK Björkö
-
Lekstorp IF Lag 2
239.
20.20
P2009 - A
Utbynäs SK Blå
-
Lunden ÖBK 1
243.
20.40
P2009 - B
Frölunda Futsal Pelè
-
Assyriska BK Lag 1
247.
21.00
F2009 - A
Vallens IF Anrås
-
IFK Björkö
251.
21.20
P2009 - A
Utbynäs SK Blå
-
Fässbergs IF Hajduk Split
255.
21.40
P2009 - B
Assyriska BK Lag 1
-
Solängen Grön
259.
22.00
F2009 - A
IFK Björkö
-
Näsets SK 2
263.
22.20
P2009 - A
Balltorp FF
-
Solängen Vitt
267.
22.40
P2009 - B
Fässberg Istra 1961
-
Utbynäs SK Röd
271.
23.00
F2009 - A
Lekstorp IF Lag 2
-
Näsets SK
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2012)
Pojkar födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2013)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
Sök lag
Sponsorer
Luciacupen 2019 använder
Cupmate