Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2017 (18 nov - 2 dec 2017)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2017 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2009 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2007 (F10)
F12 - Flickor 12 år (F12)
F14 - Flickor 14 år (F14)
F16 - Flickor 16 år (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2010 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2009 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2008 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2007 (P10)
P11 - Pojkar 11 år (P11)
P12 - Pojkar 12 år (P12)
P13 - Pojkar 13 år (P13)
P14 - Pojkar 14 år (P14)
P15 - Pojkar 15 år (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 25 nov 2017
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
149.
08.15
P09 - B
Halmstads BK Gul
-
Åsa IF Lag 3 Svart
151.
08.30
P09 - B
Hasslöv/Skottorp Vit
-
VGLT
153.
08.45
P09 - B
Halmstads BK Gul
-
Hasslöv/Skottorp Vit
155.
09.00
P09 - B
Åsa IF Lag 3 Svart
-
VGLT
157.
09.15
P09 - B
VGLT
-
Halmstads BK Gul
159.
09.30
P09 - B
Åsa IF Lag 3 Svart
-
Hasslöv/Skottorp Vit
161.
09.45
P09 - D
Halmstads BK Vit
-
Slöinge Goif Blå
163.
10.00
P09 - D
Åsa IF Lag 1
-
LGM LGMP9
165.
10.15
P09 - D
Slöinge Goif Blå
-
Varbergs GIF
167.
10.30
P09 - D
LGM LGMP9
-
Halmstads BK Vit
169.
10.45
P09 - D
Varbergs GIF
-
Åsa IF Lag 1
171.
11.00
P09 - D
Slöinge Goif Blå
-
LGM LGMP9
172.
11.15
P09 - D
Varbergs GIF
-
Halmstads BK Vit
173.
11.30
P09 - D
Åsa IF Lag 1
-
Slöinge Goif Blå
174.
11.45
P09 - D
LGM LGMP9
-
Varbergs GIF
175.
12.00
P09 - D
Halmstads BK Vit
-
Åsa IF Lag 1
182.
12.15
P11 - B
Onsala BK 1
-
Halmstads BK Svart
183.
12.30
P11 - B
Tofta GiF Vit
-
IFK Örby Blå
184.
12.45
P11 - B
Onsala BK 1
-
Tofta GiF Vit
185.
13.00
P11 - B
Halmstads BK Svart
-
IFK Örby Blå
186.
13.15
P11 - B
IFK Örby Blå
-
Onsala BK 1
187.
13.30
P11 - B
Halmstads BK Svart
-
Tofta GiF Vit
197.
14.30
P13 - B
Getinge IF Grön
0 - 7
Halmia Academy 1
199.
14.45
P13 - B
Ängelholms FF Blå
0 - 10
Bergsjö IF
201.
15.00
P13 - B
Halmia Academy 1
3 - 1
Vallens IF
203.
15.15
P13 - B
Bergsjö IF
11 - 0
Getinge IF Grön
205.
15.30
P13 - B
Vallens IF
4 - 0
Ängelholms FF Blå
207.
15.45
P13 - B
Halmia Academy 1
0 - 1
Bergsjö IF
209.
16.00
P13 - B
Vallens IF
6 - 0
Getinge IF Grön
211.
16.15
P13 - B
Ängelholms FF Blå
3 - 2
Halmia Academy 1
213.
16.30
P13 - B
Bergsjö IF
4 - 0
Vallens IF
215.
16.45
P13 - B
Getinge IF Grön
0 - 8
Ängelholms FF Blå
217.
17.00
P13 - D
Slöinge Goif Vit
3 - 3
IFK Fjärås Lag Röd
257.
17.15
P13 - B - 1/2
Vapnö IF Svart
2 - 6
Vallens IF
219.
17.30
P13 - D
HGH Blå
1 - 5
Fortuna FF
221.
17.45
P13 - D
IFK Fjärås Lag Röd
1 - 0
Lidhults GoIF
223.
18.00
P13 - D
Fortuna FF
4 - 0
Slöinge Goif Vit
225.
18.15
P13 - D
Lidhults GoIF
5 - 2
HGH Blå
227.
18.30
P13 - D
IFK Fjärås Lag Röd
2 - 1
Fortuna FF
229.
18.45
P13 - D
Lidhults GoIF
3 - 0
Slöinge Goif Vit
231.
19.00
P13 - D
HGH Blå
1 - 4
IFK Fjärås Lag Röd
233.
19.15
P13 - D
Fortuna FF
4 - 1
Lidhults GoIF
235.
19.30
P13 - D
Slöinge Goif Vit
2 - 3
HGH Blå
260.
19.45
P13 - B - 1/2
Vapnö IF Röd
0 - 3
Fortuna FF
263.
20.00
P15 - B - 1/2
Laholms FK Vit
2 - 5
Hittarps IK
266.
20.15
P13 - B - Final
Vallens IF
4 - 2
Fortuna FF
269.
20.30
P15 - B - Final
Barnarps IF
-
Hittarps IK
Tillbaka
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2009 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2007 (F10)
F12 - Flickor 12 år (F12)
F14 - Flickor 14 år (F14)
F16 - Flickor 16 år (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2010 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2009 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2008 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2007 (P10)
P11 - Pojkar 11 år (P11)
P12 - Pojkar 12 år (P12)
P13 - Pojkar 13 år (P13)
P14 - Pojkar 14 år (P14)
P15 - Pojkar 15 år (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2017 använder
Cupmate