Till innehåll
Töjnan IBK - Töjnan Tiger cup 2017 (15 sep - 1 okt 2017)
Töjnan Tiger cup 2017 använder
Cupmate
Töjnan Tiger cup 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 09 Knatteligan (F09)
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Pojkar 09 Knatteligan (P09)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 10 Lätt Knatteligan (P1)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Anmälan
Våra hallar
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 16 sep 2017
Plan:
Arena Satelliten
Häggvikshallen plan 1
Helenelundshallen
Nya Rotebrohallen
Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sim & Sporthallen A
Sim & Sporthallen B
Häggvikshallen plan 1
Tid
2.
07.30
FBS - A
Bele Barkarby F05
5 - 0
FBI Tullinge F05/06
14.
08.15
PBSS - A
Töjnan IBK P05
0 - 13
Hässelby P05/06 Svart
22.
09.00
PBSS - A
Ingarö IF P04
2 - 3
Hagunda P-05 Blå
26.
09.45
FBM - A
Bele Barkarby IF F07
-
Vaxholm IBF 06
34.
10.30
FBS - A
FBI Tullinge F05/06
2 - 1
Salems IF
45.
11.15
PBSS - A
Hässelby P05/06 Svart
3 - 1
Hagunda P-05 Blå
53.
12.00
PBSS - A
Töjnan IBK P05
1 - 8
Ingarö IF P04
57.
12.45
FBS - A
Bele Barkarby F05
2 - 0
Salems IF
65.
13.30
FBS - B
FBC Uppsala Ungdom F05
3 - 1
Ekerö IK F05 Lag Gul
73.
14.15
FBS - C
Hässelby SK IBK F05
2 - 2
Ekerö IK F05 Lag Blå
86.
15.00
PBSS - B
IK Frej P05
1 - 1
Täby FC P05 Näsby
94.
15.45
PBSS - B
Ingarö IF P05
7 - 2
Arlanda IBK P05
99.
16.30
FBM - A
Vallentuna IBK F05-07 Svart
-
Ekerö IK F07
106.
17.15
FBS - B
FBC Uppsala Ungdom F05
2 - 5
Täby FC F06 Skarpäng Gul
113.
18.00
FBS - C
Ekerö IK F05 Lag Blå
3 - 1
Täby FC F06 Skarpäng Vit
126.
18.45
PBSS - B
IK Frej P05
2 - 4
Ingarö IF P05
133.
19.30
PBSS - B
Täby FC P05 Näsby
5 - 4
Arlanda IBK P05
137.
20.15
FBS - B
Ekerö IK F05 Lag Gul
6 - 3
Täby FC F06 Skarpäng Gul
145.
21.00
FBS - C
Hässelby SK IBK F05
2 - 3
Täby FC F06 Skarpäng Vit
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 09 Knatteligan (F09)
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor Blå Lätt Lätt (FBLL)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Pojkar 09 Knatteligan (P09)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 10 Lätt Knatteligan (P1)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Sök lag
Töjnan Tiger cup 2017 använder
Cupmate