1. |
14.00 |
B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Packers |
1 - 8 |
Pink boys (ibk Bergum) Rosa |
3. |
14.15 |
B2B Teens Youth - A |
Pink boys (ibk Bergum) Rosa |
5 - 2 |
FBC Lerum F08 |
5. |
14.30 |
B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum F08 |
1 - 1 |
FBC Lerum FBC F07 Stars |
7. |
14.45 |
B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum F08 |
4 - 3 |
FBC Lerum FBC F07 Packers |
9. |
15.00 |
B2B Teens Youth - A |
Partille IBS Wizards P07 |
7 - 0 |
FBC Lerum F08 |
11. |
15.15 |
B2B Teens Youth - A |
Pink boys (ibk Bergum) Rosa |
9 - 3 |
FBC Lerum FBC F07 Packers |
13. |
15.30 |
B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum F08 |
2 - 9 |
Pink boys (ibk Bergum) Rosa |
15. |
15.45 |
B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Stars |
2 - 3 |
FBC Lerum F08 |
17. |
16.00 |
B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum FBC F07 Packers |
2 - 4 |
FBC Lerum F08 |
19. |
16.15 |
B2B Teens Youth - A |
FBC Lerum F08 |
1 - 2 |
Partille IBS Wizards P07 |
21. |
17.00 |
B2B Classic - A |
ForzaFiskSnubbar |
5 - 3 |
Knubbisarnas kulstötarklubb LämnaWO |
24. |
17.15 |
B2B Classic - B |
Team Gudran Team Gudran |
9 - 4 |
Neos pojkar |
27. |
17.30 |
B2B Classic - D |
Lerum Hockey Gubbröra |
10 - 1 |
Philips gossar |
30. |
17.45 |
B2B Classic - A |
Floda Ssl/svart |
7 - 4 |
ForzaFiskSnubbar |
33. |
18.00 |
B2B Classic - C |
Liu Elite |
3 - 6 |
FBC Lerum Eriks Röda Rosor |
36. |
18.15 |
B2B Classic - D |
Hulanflickorna |
3 - 8 |
Lerum Hockey Gubbröra |
39. |
18.30 |
B2B Classic - B |
Dragonite Boys |
0 - 2 |
Team Gudran Team Gudran |
42. |
18.45 |
B2B Classic - C |
Liu Elite |
8 - 2 |
Dilas shunos |
45. |
19.00 |
B2B Classic - A |
Alfred på jorden Lag 1, Svart |
11 - 4 |
ForzaFiskSnubbar |
48. |
19.15 |
B2B Classic - B |
Team Gudran Team Gudran |
12 - 4 |
Fbc Lerum |
51. |
19.30 |
B2B Classic - D |
Ticino Ett halvt ton och bjerrk, röd |
8 - 2 |
Lerum Hockey Gubbröra |
54. |
19.45 |
B2B Classic - A |
ForzaFiskSnubbar |
6 - 3 |
443 Gråboakademin |
57. |
20.00 |
B2B Classic - C |
Dilas shunos |
2 - 12 |
FBC Lerum Eriks Röda Rosor |
60. |
20.15 |
B2B Classic - D |
Lerum Hockey Gubbröra |
7 - 2 |
Keep it simple |
61. |
20.45 |
B2B Classic - A - 1/8 |
Floda Ssl/svart |
12 - 6 |
Keep it simple |
64. |
21.00 |
B2B Classic - A - 1/8 |
Lerum Hockey Gubbröra |
7 - 1 |
ForzaFiskSnubbar |
67. |
21.15 |
B2B Classic - B - 1/4 |
Dilas shunos |
6 - 3 |
Neos pojkar |
70. |
21.30 |
B2B Classic - A - 1/4 |
Team Gudran Team Gudran |
6 - 5 |
Floda Ssl/svart |
73. |
21.45 |
B2B Classic - B - 1/2 |
Hulanflickorna |
9 - 2 |
Fbc Lerum |
75. |
22.00 |
B2B Classic - A - 1/2 |
Alfred på jorden Lag 1, Svart |
2 - 4 |
Team Gudran Team Gudran |
77. |
22.20 |
B2B Classic - B - Final |
Hulanflickorna |
3 - 6 |
443 Gråboakademin |