Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 18.00 | P2008 - A | Västra Frölunda 1 - Åsa if Åsa 1 | |
6. | 18.20 | P2008 - B | Bergums IF Blå - Västra Frölunda 2 | |
10. | 18.40 | P2008 - C | Dalen/Krokslätts FF Gul - Västra Frölunda 3 | |
15. | 19.00 | F2008 - A | Mölnlycke IF Röd - IF Mölndal Fotboll Lag 2 | - |
18. | 19.20 | P2008 - A | Västra Frölunda 1 - Gerdsken Bk Alingsås Lag 1 Gul | |
22. | 19.40 | P2008 - B | Bergums IF Blå - Kungsbacka IF Barcelona | |
26. | 20.00 | P2008 - C | Dalen/Krokslätts FF Gul - Gerdsken Bk Alingsås Lag 3 Vit | |
30. | 20.20 | F2008 - A | Ösets BK Gul - Mölnlycke IF Gul | - |
34. | 20.40 | P2008 - A | Gerdsken Bk Alingsås Lag 1 Gul - Åsa if Åsa 1 | |
38. | 21.00 | P2008 - B | Kungsbacka IF Barcelona - Västra Frölunda 2 | |
42. | 21.20 | P2008 - C | Gerdsken Bk Alingsås Lag 3 Vit - Västra Frölunda 3 | |
45. | 21.40 | F2008 - A | Mölnlycke IF Vit - IF Mölndal Fotboll Lag 2 | - |
50. | 22.00 | P2008 - A | Kungsbacka IF Liverpool - Åsa if Åsa 1 | |
54. | 22.20 | P2008 - B | Åsa if Åsa 2 - Västra Frölunda 2 | |
58. | 22.40 | P2008 - C | Balltorp FF - Västra Frölunda 3 | |
64. | 23.00 | F2008 - A | Ösets BK Gul - Mölnlycke IF Svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
162. | 13.40 | P2011 - A | Kode IF Svart - Hjuviks AIK Röd | |
166. | 14.00 | P2011 - B | Qviding FIF BATMAN - Hjuviks AIK Vit | |
170. | 14.20 | P2011 - C | Fässbergs IF Ajax - Qvidning Röd lag 1 | |
174. | 14.40 | P2011 - D | Kärra KIF Svart - Sandarna BK Röd | |
178. | 15.00 | P2011 - A | Kode IF Svart - Kärra KIF Gul | |
182. | 15.20 | P2011 - B | Qviding FIF BATMAN - Fässbergs IF Bayern | |
186. | 15.40 | P2011 - C | Fässbergs IF Ajax - Kärra KIF Vit | |
190. | 16.00 | P2011 - D | Kärra KIF Svart - Fässbergs IF City | |
194. | 16.20 | P2011 - A | Kärra KIF Gul - Hjuviks AIK Röd | |
198. | 16.40 | P2011 - B | Fässbergs IF Bayern - Hjuviks AIK Vit | |
202. | 17.00 | P2011 - C | Kärra KIF Vit - Qvidning Röd lag 1 | |
206. | 17.20 | P2011 - D | Fässbergs IF City - Sandarna BK Röd | |
210. | 17.40 | P2011 - A | Bergums IF Lag 2 - Hjuviks AIK Röd | |
214. | 18.00 | P2011 - B | Kärra KIF Blå - Hjuviks AIK Vit | |
218. | 18.20 | P2011 - C | Hjuviks AIK Blå - Qvidning Röd lag 1 | |
222. | 18.40 | P2011 - D | Qvidning Lag röd 2 - Sandarna BK Röd | |
226. | 19.20 | P2009 - A | Balltorp FF - Fässbergs IF Hajduk Split | |
230. | 19.40 | P2009 - B | Utbynäs SK Röd - Fässbergs IF HNK Gorica | |
234. | 20.00 | F2009 - A | Näsets SK - Lekstorp IF Lag 1 | - |
238. | 20.20 | P2009 - A | Fässberg Rijeka - Balltorp FF | |
242. | 20.40 | P2009 - B | Utbynäs SK Röd - Särö IK Grön | |
246. | 21.00 | F2009 - A | Näsets SK - Varbergs BoIS | - |
250. | 21.20 | P2009 - A | Fässbergs IF Osijek - Balltorp FF | |
254. | 21.40 | P2009 - B | Särö IK Grön - Fässbergs IF HNK Gorica | |
258. | 22.00 | F2009 - A | Varbergs BoIS - Lekstorp IF Lag 1 | - |
262. | 22.20 | P2009 - A | Fässberg Rijeka - Utbynäs SK Blå | |
266. | 22.40 | P2009 - B | Solängen Grön - Fässbergs IF HNK Gorica | |
270. | 23.00 | F2009 - A | Näsets SK 2 - Lekstorp IF Lag 1 | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
274. | 08.00 | F2010 - A | Kungsbacka IF 1 - Torslanda ik Lag vit | |
278. | 08.20 | F2010 - B | Nol IK Blå - Torslanda ik Lag röd | |
282. | 08.40 | F2011 - A | Jitex England - Säve Sk Röd | - |
286. | 09.00 | F2011 - B | Älvsborgs FF Lag 2 - BK Häcken Lag 1, Gul | - |
290. | 09.20 | F2010 - A | Kungsbacka IF 1 - IF Mölndal Röd | |
294. | 09.40 | F2010 - B | Nol IK Blå - Tölö 2 Grön | |
298. | 10.00 | F2011 - A | Älvsborgs FF Lag 1 - Säve Sk Röd | - |
302. | 10.20 | F2011 - B | Älvsborgs FF Lag 2 - Qviding FIF 1 | - |
306. | 10.40 | F2010 - A | IF Mölndal Röd - Torslanda ik Lag vit | |
310. | 11.00 | F2010 - B | Tölö 2 Grön - Torslanda ik Lag röd | |
314. | 11.20 | F2011 - A | Säve Sk Röd - BK Häcken Lag 2, Svart | - |
318. | 11.40 | F2011 - B | Qviding FIF 1 - BK Häcken Lag 1, Gul | - |
322. | 12.00 | F2010 - A | Finlandia Lag 2 - Torslanda ik Lag vit | |
326. | 12.20 | F2010 - B | Kungsbacka IF 2 - Torslanda ik Lag röd | |
330. | 12.40 | F2011 - A | Jitex England - BK Häcken Lag 2, Svart | - |
334. | 13.00 | F2011 - B | Härryda IF - BK Häcken Lag 1, Gul | - |
338. | 13.40 | P2010 - A | Assyriska BK Lag 1 - BK BIFROST Röd 10 | |
342. | 14.00 | P2010 - B | NOL IK Blå - Fässbergs IF 2 | |
346. | 14.20 | P2010 - C | Azalea BK Vit - Fässbergs IF 3 | |
350. | 14.40 | P2011 - E | Balltorp Ff Röd - BK Bifrost Röd | |
354. | 15.00 | P2010 - A | Assyriska BK Lag 1 - Fässbergs IF 1 | |
358. | 15.20 | P2010 - B | NOL IK Blå - Torslanda IK futsal Lag 2 | |
362. | 15.40 | P2010 - C | Azalea BK Vit - Mossen bk Svart | |
366. | 16.00 | P2011 - E | Balltorp Ff Röd - Nol IK Vit | |
370. | 16.20 | P2010 - A | Fässbergs IF 1 - BK BIFROST Röd 10 | |
374. | 16.40 | P2010 - B | Torslanda IK futsal Lag 2 - Fässbergs IF 2 | |
378. | 17.00 | P2010 - C | Azalea BK Vit - Hovås Billdal IF 6 | |
382. | 17.20 | P2011 - E | Nol IK Vit - BK Bifrost Röd | |
386. | 17.40 | P2010 - A | Azalea BK Orange - BK BIFROST Röd 10 | |
390. | 18.00 | P2010 - B | Solängen BK Lag 2 - Fässbergs IF 2 | |
394. | 18.20 | P2010 - C | Torslanda IK futsal Lag1 - Fässbergs IF 3 | |
398. | 18.40 | P2011 - E | Lundby IF Grön - BK Bifrost Röd |