Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 18.00 | P2008 - A | Dalen/Krokslätts FF Blå - Fässbergs IF Barca | |
7. | 18.20 | P2008 - B | Fässbergs IF Real - Gerdsken Bk Alingsås Lag 2 Blå | |
11. | 18.40 | P2008 - C | Bergums IF Vit - Hovås Billdal IF 3 | |
14. | 19.00 | F2008 - A | Mölnlycke IF Gul - Azalea BK | - |
19. | 19.20 | P2008 - A | Hovås Billdal IF 4 - Dalen/Krokslätts FF Blå | |
23. | 19.40 | P2008 - B | Hovås Billdal IF 5 - Fässbergs IF Real | |
27. | 20.00 | P2008 - C | Kungsbacka IF Arsenal - Bergums IF Vit | |
29. | 20.20 | F2008 - A | IF Mölndal Fotboll Lag 1 - Mölnlycke IF Vit | - |
35. | 20.40 | P2008 - A | Dalen/Krokslätts FF Blå - Kungsbacka IF Liverpool | |
39. | 21.00 | P2008 - B | Fässbergs IF Real - Åsa if Åsa 2 | |
43. | 21.20 | P2008 - C | Bergums IF Vit - Balltorp FF | |
48. | 21.40 | F2008 - A | Mölnlycke IF Svart - Azalea BK | - |
51. | 22.00 | P2008 - A | Fässbergs IF Barca - Västra Frölunda 1 | |
55. | 22.20 | P2008 - B | Gerdsken Bk Alingsås Lag 2 Blå - Bergums IF Blå | |
59. | 22.40 | P2008 - C | Hovås Billdal IF 3 - Dalen/Krokslätts FF Gul | |
63. | 23.00 | F2008 - A | IF Mölndal Fotboll Lag 1 - Mölnlycke IF Röd | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
163. | 13.40 | P2011 - A | Kungsladugårds BK Liverpool - Fässbergs IF Hajduk | |
167. | 14.00 | P2011 - B | Kungsladugårds BK Juventus - Kode IF Gul | |
171. | 14.20 | P2011 - C | Solängens BK Lag 1 - Kode IF Vit | |
175. | 14.40 | P2011 - D | Angered MBIK Vit - Sandarna BK Svart | |
179. | 15.00 | P2011 - A | Qviding FIF SUPERMAN - Kungsladugårds BK Liverpool | |
183. | 15.20 | P2011 - B | Angered MBIK Blå - Kungsladugårds BK Juventus | |
187. | 15.40 | P2011 - C | Kungsladugårds BK Barcelona - Solängens BK Lag 1 | |
191. | 16.00 | P2011 - D | Bergums IF Lag 1 - Angered MBIK Vit | |
195. | 16.20 | P2011 - A | Kungsladugårds BK Liverpool - Bergums IF Lag 2 | |
199. | 16.40 | P2011 - B | Kungsladugårds BK Juventus - Kärra KIF Blå | |
203. | 17.00 | P2011 - C | Solängens BK Lag 1 - Hjuviks AIK Blå | |
207. | 17.20 | P2011 - D | Angered MBIK Vit - Qvidning Lag röd 2 | |
211. | 17.40 | P2011 - A | Fässbergs IF Hajduk - Kode IF Svart | |
215. | 18.00 | P2011 - B | Kode IF Gul - Qviding FIF BATMAN | |
219. | 18.20 | P2011 - C | Kode IF Vit - Fässbergs IF Ajax | |
223. | 18.40 | P2011 - D | Sandarna BK Svart - Kärra KIF Svart | |
227. | 19.20 | P2009 - A | Lunden ÖBK 1 - Fässbergs IF Osijek | |
231. | 19.40 | P2009 - B | Assyriska BK Lag 1 - Fässberg Istra 1961 | |
235. | 20.00 | F2009 - A | IFK Björkö - Lekstorp IF Lag 2 | - |
239. | 20.20 | P2009 - A | Utbynäs SK Blå - Lunden ÖBK 1 | |
243. | 20.40 | P2009 - B | Frölunda Futsal Pelè - Assyriska BK Lag 1 | |
247. | 21.00 | F2009 - A | Vallens IF Anrås - IFK Björkö | - |
251. | 21.20 | P2009 - A | Utbynäs SK Blå - Fässbergs IF Hajduk Split | |
255. | 21.40 | P2009 - B | Assyriska BK Lag 1 - Solängen Grön | |
259. | 22.00 | F2009 - A | IFK Björkö - Näsets SK 2 | - |
263. | 22.20 | P2009 - A | Balltorp FF - Solängen Vitt | |
267. | 22.40 | P2009 - B | Fässberg Istra 1961 - Utbynäs SK Röd | |
271. | 23.00 | F2009 - A | Lekstorp IF Lag 2 - Näsets SK | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
275. | 08.00 | F2010 - A | Kullavik IF Gul - Tölö IF Grön | |
279. | 08.20 | F2010 - B | IF Mölndal Vit - Finlandia Lag 1 | |
283. | 08.40 | F2011 - A | Qviding FIF Svart - BK Häcken Lag 2, Svart | - |
287. | 09.00 | F2011 - B | Kärra KIF Blå - Bergums IF Vit | - |
291. | 09.20 | F2010 - A | Solängens BK Gul - Kullavik IF Gul | |
295. | 09.40 | F2010 - B | Kullavik IF Blå - IF Mölndal Vit | |
299. | 10.00 | F2011 - A | Qviding FIF Svart - Bergums IF Blå | - |
303. | 10.20 | F2011 - B | Jitex Tyskland - Kärra KIF Blå | - |
307. | 10.40 | F2010 - A | Kullavik IF Gul - Finlandia Lag 2 | |
311. | 11.00 | F2010 - B | IF Mölndal Vit - Kungsbacka IF 2 | |
315. | 11.20 | F2011 - A | Bergums IF Blå - Jitex England | - |
319. | 11.40 | F2011 - B | Kärra KIF Blå - Härryda IF | - |
323. | 12.00 | F2010 - A | Tölö IF Grön - Kungsbacka IF 1 | |
327. | 12.20 | F2010 - B | Finlandia Lag 1 - Nol IK Blå | |
331. | 12.40 | F2011 - A | Kärra KIF Gul - Älvsborgs FF Lag 1 | - |
335. | 13.00 | F2011 - B | Bergums IF Vit - Älvsborgs FF Lag 2 | - |
339. | 13.40 | P2010 - A | Solängen BK Lag 1 - NOL IK Röd | |
343. | 14.00 | P2010 - B | Azalea BK Svart - Mossen bk Gul | |
347. | 14.20 | P2010 - C | Solängen BK Lag 3 - Hovås Billdal IF 7 | |
351. | 14.40 | P2011 - E | Nol IK Blå - BK Bifrost Vit | |
355. | 15.00 | P2010 - A | Hovås Billdal IF 4 - Solängen BK Lag 1 | |
359. | 15.20 | P2010 - B | Hovås Billdal IF 5 - Azalea BK Svart | |
363. | 15.40 | P2010 - C | Hovås Billdal IF 6 - Solängen BK Lag 3 | |
367. | 16.00 | P2011 - E | Dalen 1 - Nol IK Blå | |
371. | 16.20 | P2010 - A | Solängen BK Lag 1 - Azalea BK Orange | |
375. | 16.40 | P2010 - B | Azalea BK Svart - Solängen BK Lag 2 | |
379. | 17.00 | P2010 - C | Mossen bk Svart - Hovås Billdal IF 7 | |
383. | 17.20 | P2011 - E | Nol IK Blå - Lundby IF Grön | |
387. | 17.40 | P2010 - A | NOL IK Röd - Assyriska BK Lag 1 | |
391. | 18.00 | P2010 - B | Mossen bk Gul - NOL IK Blå | |
395. | 18.20 | P2010 - C | Hovås Billdal IF 7 - Azalea BK Vit | |
399. | 18.40 | P2011 - E | BK Bifrost Vit - Balltorp Ff Röd |