Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2018 (7 - 9 dec 2018)
Luciacupen 2018 använder
Cupmate
Luciacupen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 8 dec 2018
Plan:
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
A2 4-4
Tid
162.
16.00
F2010 - A
IF Mölndal Vit
-
Stenkullen GOIK
166.
16.20
P2010 - A
BK BIFROST Lag 1
-
Solängen BK Solängen BK 3
170.
16.40
P2010 - B
Ahlafors IF
-
Fässbergs IF 3
174.
17.00
F2010 - A
Nol IK
-
IF Mölndal Vit
178.
17.20
P2010 - A
Solängen BK Solängen BK 3
-
Nol IK Blå
182.
17.40
P2010 - B
Fässbergs IF 3
-
Solängen BK Solängen BK 2
186.
18.00
F2010 - A
Kungsbacka IF Rolfö
-
Stenkullen GOIK
190.
18.20
P2010 - A
IF Mölndal Fotboll 2
-
Nol IK Blå
194.
18.40
P2010 - B
Nol IK Röd
-
Solängen BK Solängen BK 2
198.
19.00
F2010 - A
Nol IK
-
Kungsbacka IF Rolfö
202.
19.20
P2010 - A
BK BIFROST Lag 1
-
IF Mölndal Fotboll 2
206.
19.40
P2010 - B
Ahlafors IF
-
Nol IK Röd
210.
20.00
F2008 - A
Gerdskens BK
-
Ösets BK Gul
213.
20.20
P2008 - A
Dalen/Krokslätts FF Gul
-
Fässberg IF Svart
217.
20.40
P2008 - B
Gerdsken Bk Alingsås Gul
-
Säve sk Röd
221.
21.00
F2008 - A
Stenkullen GOIK, F08/09
-
Gerdskens BK
224.
21.20
P2008 - A
Dalen/Krokslätts FF Gul
-
Lindome GIF 1
228.
21.40
P2008 - B
Gerdsken Bk Alingsås Gul
-
Fässberg IF Lila
232.
22.00
F2008 - A
Ösets BK Gul
-
IF Mölndal Fotboll
235.
22.20
P2008 - A
Lindome GIF 1
-
Jonsereds IF Svart
239.
22.40
P2008 - B
Fässberg IF Lila
-
Säve sk Röd
243.
23.00
F2008 - A
Stenkullen GOIK, F08/09
-
IF Mölndal Fotboll
246.
23.20
P2008 - A
Fässberg IF Svart
-
Jonsereds IF Svart
250.
23.40
P2008 - B
Västra Frölunda 2
-
Säve sk Röd
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Sök lag
Sponsorer
Dunross & CO
Luciacupen 2018 använder
Cupmate