Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 (17 nov - 2 dec 2018)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 17 nov 2018
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 1
Tid
33.
08.15
P10 - A
Strövelstorp 2
-
Varbergs BoIS Fc Vit
35.
08.30
P10 - A
Halmstads BK Blå
-
Backatorp IF Svart
37.
08.45
P10 - A
Halmstads BK Blå
-
Strövelstorp 2
39.
09.00
P10 - A
Backatorp IF Svart
-
Varbergs BoIS Fc Vit
41.
09.15
P10 - A
Varbergs BoIS Fc Vit
-
Halmstads BK Blå
43.
09.30
P10 - A
Backatorp IF Svart
-
Strövelstorp 2
45.
09.45
P10 - C
Halmstads BK Vit
-
Backatorp IF Orange
47.
10.00
P10 - C
Västra Frölunda IF X
-
Varbergs BoIS Fc Svart
49.
10.15
P10 - C
Halmstads BK Vit
-
Västra Frölunda IF X
51.
10.30
P10 - C
Backatorp IF Orange
-
Varbergs BoIS Fc Svart
53.
10.45
P10 - C
Varbergs BoIS Fc Svart
-
Halmstads BK Vit
55.
11.00
P10 - C
Backatorp IF Orange
-
Västra Frölunda IF X
57.
11.15
P12 - A
Halmstads BK Blå
-
Tofta Gif Vit
59.
11.30
P12 - A
Halmstads BK Vit
-
HGH
61.
11.45
P12 - A
Halmstads BK Blå
-
Halmstads BK Vit
63.
12.00
P12 - A
Tofta Gif Vit
-
HGH
65.
12.15
P12 - A
HGH
-
Halmstads BK Blå
67.
12.30
P12 - A
Tofta Gif Vit
-
Halmstads BK Vit
19.
12.45
P08 - D
Långås Glommen Morup. (LGM) Vit
-
HGH Blå
21.
13.00
P08 - D
Halmstad BK Röd
-
IF Böljan Blå
23.
13.15
P08 - D
Långås Glommen Morup. (LGM) Vit
-
Halmstad BK Röd
25.
13.30
P08 - D
HGH Blå
-
IF Böljan Blå
27.
13.45
P08 - D
IF Böljan Blå
-
Långås Glommen Morup. (LGM) Vit
29.
14.00
P08 - D
HGH Blå
-
Halmstad BK Röd
69.
14.15
P14 - A
Gislaveds IS Lag 1
2 - 1
Slöinge Goif 2
71.
14.30
P14 - A
Kareby/Kode IF 2
0 - 6
Gnosjö IF
73.
14.45
P14 - A
Slöinge Goif 2
2 - 0
Frillesås FF
76.
15.00
P14 - A
Gnosjö IF
1 - 0
Gislaveds IS Lag 1
78.
15.15
P14 - A
Frillesås FF
4 - 1
Kareby/Kode IF 2
81.
15.30
P14 - A
Slöinge Goif 2
0 - 5
Gnosjö IF
83.
15.45
P14 - A
Frillesås FF
1 - 1
Gislaveds IS Lag 1
86.
16.00
P14 - A
Kareby/Kode IF 2
0 - 5
Slöinge Goif 2
88.
16.15
P14 - A
Gnosjö IF
4 - 0
Frillesås FF
91.
16.30
P14 - A
Gislaveds IS Lag 1
3 - 0
Kareby/Kode IF 2
93.
16.45
P14 - C
Lidhults GoIF
0 - 2
Kinna IF Blå
94.
17.00
P14 - C
IF Centern
2 - 0
Lidhults GoIF
95.
17.15
P14 - C
Jonstorps IF
4 - 0
Kinna IF Blå
96.
17.30
P14 - C
Vapnö IF Svart
2 - 2
IF Centern
97.
17.45
P14 - C
Lidhults GoIF
1 - 2
Jonstorps IF
98.
18.00
P14 - C
Kinna IF Blå
1 - 0
Vapnö IF Svart
110.
18.15
P14 - A - 1/2
Kinna IF Blå
2 - 3
Kungsbacka IF
115.
18.30
P14 - B - Final
Slöinge Goif 1
1 - 2
Vapnö IF Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate