Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 (17 nov - 2 dec 2018)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 17 nov 2018
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
34.
08.15
P10 - B
LGM
-
Backatorp IF Vit
36.
08.30
P10 - B
Strövelstorp 1
-
Astrio Gul
38.
08.45
P10 - B
LGM
-
Strövelstorp 1
40.
09.00
P10 - B
Backatorp IF Vit
-
Astrio Gul
42.
09.15
P10 - B
Astrio Gul
-
LGM
44.
09.30
P10 - B
Backatorp IF Vit
-
Strövelstorp 1
46.
09.45
P10 - D
Halmstads BK Svart
-
Backatorp IF Röd
48.
10.00
P10 - D
Astrio Svart
-
Varbergs BoIS Fc Grön
50.
10.15
P10 - D
Halmstads BK Svart
-
Astrio Svart
52.
10.30
P10 - D
Backatorp IF Röd
-
Varbergs BoIS Fc Grön
54.
10.45
P10 - D
Varbergs BoIS Fc Grön
-
Halmstads BK Svart
56.
11.00
P10 - D
Backatorp IF Röd
-
Astrio Svart
58.
11.15
P12 - B
Halmstads BK Svart
-
Tofta Gif Blå
60.
11.30
P12 - B
Oskarströms IS
-
Simlångsdalens if
62.
11.45
P12 - B
Halmstads BK Svart
-
Oskarströms IS
64.
12.00
P12 - B
Tofta Gif Blå
-
Simlångsdalens if
66.
12.15
P12 - B
Simlångsdalens if
-
Halmstads BK Svart
68.
12.30
P12 - B
Tofta Gif Blå
-
Oskarströms IS
20.
12.45
P08 - E
HGH Röd
-
Tofta GIF Tigers
22.
13.00
P08 - E
Alets IK
-
IF Böljan Röd
24.
13.15
P08 - E
Tofta GIF Tigers
-
IS Halmia
26.
13.30
P08 - E
IF Böljan Röd
-
HGH Röd
28.
13.45
P08 - E
IS Halmia
-
Alets IK
30.
14.00
P08 - E
Tofta GIF Tigers
-
IF Böljan Röd
31.
14.15
P08 - E
IS Halmia
-
HGH Röd
32.
14.30
P08 - E
Alets IK
-
Tofta GIF Tigers
75.
14.45
P14 - C
Kinna IF Blå
4 - 0
IF Centern
99.
15.00
P14 - D
Kinna IF Röd
0 - 1
Getinge IF
80.
15.15
P14 - C
Vapnö IF Svart
3 - 2
Lidhults GoIF
100.
15.30
P14 - D
Kareby/Kode IF 1
0 - 3
Kungsbacka IF
85.
15.45
P14 - C
IF Centern
3 - 0
Jonstorps IF
101.
16.00
P14 - D
Getinge IF
4 - 2
Lilla Träslöv FF Vit
90.
16.15
P14 - C
Jonstorps IF
1 - 4
Vapnö IF Svart
102.
16.30
P14 - D
Kungsbacka IF
2 - 1
Kinna IF Röd
103.
16.45
P14 - D
Lilla Träslöv FF Vit
5 - 1
Kareby/Kode IF 1
104.
17.00
P14 - D
Getinge IF
2 - 4
Kungsbacka IF
105.
17.15
P14 - D
Lilla Träslöv FF Vit
4 - 1
Kinna IF Röd
106.
17.30
P14 - D
Kareby/Kode IF 1
6 - 2
Getinge IF
107.
17.45
P14 - D
Kungsbacka IF
2 - 2
Lilla Träslöv FF Vit
108.
18.00
P14 - D
Kinna IF Röd
5 - 1
Kareby/Kode IF 1
114.
18.15
P14 - B - 1/2
Vapnö IF Svart
3 - 2
*
Lilla Träslöv FF Vit
111.
18.30
P14 - A - 3-4
Gnosjö IF
3 - 2
*
Kinna IF Blå
Tillbaka
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate