Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 (17 nov - 2 dec 2018)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 1 dec 2018
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 1
Tid
266.
08.00
F08 - A
IF Böljan Falkenberg
-
Varbergs BoIS
269.
08.15
F08 - A
HBK
-
SNFF
272.
08.30
F08 - A
Alets IK 2
-
If Centern
275.
08.45
F08 - A
Varbergs BoIS
-
AletsIK röd
278.
09.00
F08 - A
SNFF
-
IF Böljan Falkenberg
281.
09.15
F08 - A
If Centern
-
HBK
284.
09.30
F08 - A
AletsIK röd
-
Alets IK 2
287.
09.45
F08 - A
HBK
-
Varbergs BoIS
290.
10.00
F08 - A
If Centern
-
IF Böljan Falkenberg
293.
10.15
F08 - A
Varbergs BoIS
-
SNFF
296.
10.30
F08 - A
If Centern
-
AletsIK röd
299.
10.45
F08 - A
IF Böljan Falkenberg
-
Alets IK 2
302.
11.00
F08 - A
HBK
-
AletsIK röd
305.
11.15
F08 - A
SNFF
-
Alets IK 2
308.
11.30
F12 - A
Alets IK Röd
-
Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd
311.
11.45
F12 - A
Veberöds AIF Svart
-
Vinbergs IF
314.
12.00
F12 - A
Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd
-
Kvibille Bk Lag Blå
317.
12.15
F12 - A
Vinbergs IF
-
Alets IK Röd
320.
12.30
F12 - A
Kvibille Bk Lag Blå
-
Veberöds AIF Svart
323.
12.45
F12 - A
Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd
-
Vinbergs IF
326.
13.00
F12 - A
Kvibille Bk Lag Blå
-
Alets IK Röd
329.
13.15
F12 - A
Veberöds AIF Svart
-
Ik Rössö Uddevalla Lag 1 röd
332.
13.30
F12 - A
Vinbergs IF
-
Kvibille Bk Lag Blå
335.
13.45
F12 - A
Alets IK Röd
-
Veberöds AIF Svart
338.
14.00
F14 - A
Fortuna FF Svart
7 - 0
Halmstad BK Blå
341.
14.15
F14 - A
IFK Osby Vit
0 - 1
IF Mölndal Fotboll blå
344.
14.30
F14 - A
Halmstad BK Blå
2 - 0
Ik Rössö Lag1, Röd
347.
14.45
F14 - A
IF Mölndal Fotboll blå
2 - 1
Fortuna FF Svart
350.
15.00
F14 - A
Ik Rössö Lag1, Röd
0 - 4
IFK Osby Vit
353.
15.15
F14 - A
Halmstad BK Blå
1 - 7
IF Mölndal Fotboll blå
356.
15.30
F14 - A
Ik Rössö Lag1, Röd
0 - 3
Fortuna FF Svart
359.
15.45
F14 - A
IFK Osby Vit
9 - 0
Halmstad BK Blå
362.
16.00
F14 - A
IF Mölndal Fotboll blå
4 - 0
Ik Rössö Lag1, Röd
365.
16.15
F14 - A
Fortuna FF Svart
2 - 1
IFK Osby Vit
370.
16.30
F16 - A
Fortuna FF
2 - 1
SNFF 1
371.
16.45
F16 - A
IF Centern
1 - 1
Alets IK Svart
372.
17.00
F16 - A
Alets IK Röd
1 - 1
Oskarströms IS
375.
17.15
F16 - A
Fortuna FF
2 - 0
Alets IK Svart
378.
17.30
F16 - A
Oskarströms IS
5 - 1
IF Centern
380.
17.45
F16 - A
SNFF 1
2 - 0
Alets IK Röd
383.
18.00
F16 - A
Fortuna FF
1 - 2
Oskarströms IS
385.
18.15
F16 - A
Alets IK Svart
4 - 0
SNFF 1
387.
18.30
F16 - A
Oskarströms IS
1 - 2
Alets IK Svart
389.
18.45
F16 - A
Alets IK Svart
2 - 1
Alets IK Röd
392.
19.15
F16 - 1/2
Fortuna FF
2 - 3
SNFF 1
394.
19.30
F16 - 3-4
Fortuna FF
6 - 1
Oskarströms IS
Tillbaka
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate