Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 (17 nov - 2 dec 2018)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 1 dec 2018
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 2
Tid
267.
08.00
F10 - A
Alets IK Röd
-
IF Böljan Falkenberg
270.
08.15
F10 - A
Gislaveds IS Vit
-
Varbergs BoIS
273.
08.30
F10 - A
IF Böljan Falkenberg
-
Trönninge BK
276.
08.45
F10 - A
Varbergs BoIS
-
Alets IK Röd
279.
09.00
F10 - A
Trönninge BK
-
Gislaveds IS Vit
282.
09.15
F10 - A
IF Böljan Falkenberg
-
Varbergs BoIS
285.
09.30
F10 - A
Trönninge BK
-
Alets IK Röd
288.
09.45
F10 - A
Gislaveds IS Vit
-
IF Böljan Falkenberg
291.
10.00
F10 - A
Varbergs BoIS
-
Trönninge BK
294.
10.15
F10 - A
Alets IK Röd
-
Gislaveds IS Vit
297.
10.30
F12 - B
Alets IK Blå
-
Gnosjö IF
300.
10.45
F12 - B
IF Centern Blå
-
Oskarström IS
303.
11.00
F12 - B
Gnosjö IF
-
Onsala BK Blå
306.
11.15
F12 - B
Oskarström IS
-
Alets IK Blå
309.
11.30
F12 - B
Onsala BK Blå
-
IF Centern Blå
312.
11.45
F12 - B
Gnosjö IF
-
Oskarström IS
315.
12.00
F12 - B
Onsala BK Blå
-
Alets IK Blå
318.
12.15
F12 - B
IF Centern Blå
-
Gnosjö IF
321.
12.30
F12 - B
Oskarström IS
-
Onsala BK Blå
324.
12.45
F12 - B
Alets IK Blå
-
IF Centern Blå
327.
13.00
F14 - B
Alets IK Blå
4 - 0
IS Halmia Röd
330.
13.15
F14 - B
Tölö IF Grön
0 - 5
BK Astrio
333.
13.30
F14 - B
IS Halmia Röd
0 - 7
Kullabygdens DFF
336.
13.45
F14 - B
BK Astrio
7 - 0
Alets IK Blå
339.
14.00
F14 - B
Kullabygdens DFF
3 - 0
Tölö IF Grön
342.
14.15
F14 - B
IS Halmia Röd
0 - 7
BK Astrio
345.
14.30
F14 - B
Kullabygdens DFF
6 - 0
Alets IK Blå
348.
14.45
F14 - B
Tölö IF Grön
6 - 0
IS Halmia Röd
351.
15.00
F14 - B
BK Astrio
2 - 4
Kullabygdens DFF
354.
15.15
F14 - B
Alets IK Blå
0 - 2
Tölö IF Grön
357.
15.30
F14 - D
IF Väster 1
3 - 0
Halmstad BK Gul
360.
15.45
F14 - D
Halmstad BK Gul
1 - 1
IF Böljan
363.
16.00
F14 - D
IF Böljan
1 - 2
IFK Osby Blå
366.
16.15
F14 - D
IF Böljan
1 - 2
IF Väster 1
368.
16.30
F14 - D
IF Centern
0 - 0
IF Böljan
373.
17.00
F14 - A - 1/2
IF Mölndal Fotboll blå
3 - 1
Kullabygdens DFF
376.
17.15
F14 - B - 1/2
Fortuna FF Svart
4 - 2
BK Astrio
379.
17.30
F14 - A - 3-4
Kullabygdens DFF
2 - 1
IF Väster 1
381.
17.45
F14 - A - Final
IF Mölndal Fotboll blå
3 - 1
Tölö IF Orange
391.
18.45
F16 - A
IF Centern
1 - 5
Fortuna FF
Tillbaka
Spelschema klasser
F08 - Flickor 8 år, född 2010 (F08)
F10 - Flickor 10 år, född 2008 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2006 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2004 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2002 (F16)
P07 - Pojkar 7 år, född 2011 (P07)
P08 - Pojkar 8 år, född 2010 (P08)
P09 - Pojkar 9 år, född 2009 (P09)
P10 - Pojkar 10 år, född 2008 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2007 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2006 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2005 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2004 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2003 (P15)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 använder
Cupmate