Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2018 (7 - 9 dec 2018)
Luciacupen 2018 använder
Cupmate
Luciacupen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Sö 9 dec 2018
Plan:
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
B2 4-4
Tid
256.
09.00
F2009 - A
IF Väster Orange
-
Hönö IS Lag 1
260.
09.20
P2009 - A
Lerums IS 1
-
SG 97 1
264.
09.40
P2009 - B
Utbynäs SK USK Orange
-
Mossens BK Gul
268.
10.00
P2009 - C
Askim IK Röd
-
Fässbergs IF QPR
272.
10.20
F2009 - A
Gerdskens BK
-
IF Väster Orange
276.
10.40
P2009 - A
Solängen BK Vitt
-
Lerums IS 1
280.
11.00
P2009 - B
Fässbergs IF Fulham
-
Utbynäs SK USK Orange
284.
11.20
P2009 - C
BK Bifrost lag 2
-
Askim IK Röd
288.
11.40
F2009 - A
Jitex Mölndal BK Lila
-
Gerdskens BK
292.
12.00
P2009 - A
Mossens BK Svart
-
Solängen BK Vitt
296.
12.20
P2009 - B
Mossens BK Gul
-
Fässbergs IF Fulham
300.
12.40
P2009 - C
Fässbergs IF QPR
-
BK Bifrost lag 2
304.
13.00
F2009 - A
Öjersjö IF Vit
-
Jitex Mölndal BK Lila
308.
13.20
P2009 - A
Utbynäs SK USK Gul
-
Mossens BK Svart
312.
13.40
P2009 - B
Lerums IS 2
-
Mossens BK Gul
316.
14.00
P2009 - C
Västra Frölunda IF Y
-
Fässbergs IF QPR
320.
14.20
P2010 - C
Lundby if Vit
-
KF Velibit 1 svart
324.
14.40
F2009 - B
Jitex Mölndal BK Rosa
-
Stenkullen GOIK
328.
15.00
P2009 - D
Älvsborg FF Blå 2
-
Hjuviks AIK Lag 1, vit
332.
15.20
P2009 - E
Askim IK Vit
-
Särö IK grön
336.
15.40
P2010 - C
KF Velibit 1 vit
-
Lundby if Vit
340.
16.00
F2009 - B
Dalen KFF
-
Jitex Mölndal BK Rosa
344.
16.20
P2009 - D
Askim IK Svart
-
Älvsborg FF Blå 2
348.
16.40
P2009 - E
Hjuviks AIK Lag 2, blå
-
Askim IK Vit
352.
17.00
P2010 - C
Azalea BK Svart
-
KF Velibit 1 vit
356.
17.20
F2009 - B
Lindome GIF Vit
-
Dalen KFF
360.
17.40
P2009 - D
Hjuviks AIK Lag 1, vit
-
Askim IK Svart
364.
18.00
P2009 - E
Särö IK grön
-
Hjuviks AIK Lag 2, blå
368.
18.20
P2010 - C
Lundby if Grön
-
Azalea BK Svart
372.
18.40
F2009 - B
Jitex Mölndal BK Svart
-
Lindome GIF Vit
376.
19.00
P2009 - D
Västra Frölunda IF X
-
Hjuviks AIK Lag 1, vit
380.
19.20
P2009 - E
Älvsborg FF Blå
-
Särö IK grön
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2007 Futsal för barn 4-4 utan sarg (F2007)
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2011)
Pojkar födda 2007 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2007)
Pojkar födda 2008 - Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Planer
A1 3-3 (A1-3)
A1 4-4 (A1-4)
A2 3-3 (A2-3)
A2 4-4 (A2-4)
A3 3-3 (A3-3)
B1 3-3 (B1-3)
B1 4-4 (B1-4)
B2 3-3 (B2-3)
B2 4-4 (B2-4)
B3 3-3 (B3-3)
Sök lag
Sponsorer
Dunross & CO
Luciacupen 2018 använder
Cupmate