Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2021 (10 - 12 dec 2021)
Luciacupen 2021 använder
Cupmate
Luciacupen 2021
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2012)
Flickor födda 2013 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2013)
Flickor födda 2014 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2014)
Flickor födda 2015 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2015)
Mix barn födda 2016 Futsal för barn / 3-3 med sarg (MIX2016)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2013)
Pojkar födda 2014 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2014)
Pojkar födda 2015 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2015)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1B 3-3
1B 4-4
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2B 3-3
2B 4-4
2C 3-3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 11 dec 2021
Plan:
1A 3-3
1A 4-4
1B 3-3
1B 4-4
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2B 3-3
2B 4-4
2C 3-3
2B 4-4
Tid
40.
09.00
F2012 - A
Lerum IS 1
-
Bergums IF Vit
41.
09.25
F2012 - B
Öjersjö IF 3
-
Lerum IS 3
48.
09.50
P2012 - A
Lerum IS Lag Lila 1
-
Balltorps ff Vit
52.
10.15
F2012 - A
Näset sk Lag vinröd
-
Lerum IS 1
53.
10.40
F2012 - B
Öjersjö IF 3
-
Näset sk Lag vit
60.
11.05
P2012 - A
Lerum IS Lag Lila 2
-
Fässbergs IF Lag 1
64.
11.30
F2012 - A
Bergums IF Vit
-
Näset sk Lag vinröd
65.
11.55
F2012 - B
Jonsereds IF 2
-
Öjersjö IF 3
72.
12.20
P2012 - A
Holmalunds IF Röd
-
Lerum IS Lag Lila 2
76.
13.10
F2013 - A
Kungsladugårds BK 1
-
Tölö IF Grön
80.
13.35
F2013 - B
Tölö IF Svart
-
Kungsbacka IF Lag 3
84.
14.00
P2013 - A
Hjuviks AIK Lag Blå
-
Romelanda 1
88.
14.25
F2013 - A
Jitex Lag 2
-
Kungsladugårds BK 1
92.
14.50
F2013 - B
Jitex Lag 3
-
Kungsbacka IF Lag 3
96.
15.15
P2013 - A
Fässbergs if Vit
-
Hjuviks AIK Lag Blå
100.
15.40
F2013 - A
Tölö IF Grön
-
Jitex Lag 2
104.
16.05
F2013 - B
Jitex Lag 3
-
Tölö IF Svart
108.
16.30
P2013 - A
Jonsereds IF Svart
-
Hjuviks AIK Lag vit
112.
17.20
F2011 - A
Kungsladugård BK Blå
-
kärra kif Gul
114.
17.45
F2011 - B
Kungsladugård BK Röd
-
Kungsbacka IF Lag Blå
120.
18.10
P2011 - A
IF Mölndal Fotboll Blå
-
Futsal Club Ljiljan Svart
124.
18.35
F2011 - A
Härryda IF
-
Kungsladugård BK Blå
126.
19.00
F2011 - B
kärra kif Blå
-
Kungsbacka IF Lag Blå
132.
19.25
P2011 - A
Atletico Göteborg FC Vit
-
IF Mölndal Fotboll Blå
136.
19.50
F2011 - A
kärra kif Gul
-
Härryda IF
138.
20.15
F2011 - B
kärra kif Blå
-
Kungsladugård BK Röd
144.
20.40
P2011 - A
Futsal Club Ljiljan Svart
-
Atletico Göteborg FC Vit
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2012)
Flickor födda 2013 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2013)
Flickor födda 2014 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2014)
Flickor födda 2015 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2015)
Mix barn födda 2016 Futsal för barn / 3-3 med sarg (MIX2016)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2013)
Pojkar födda 2014 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2014)
Pojkar födda 2015 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2015)
Planer
1A 3-3
1A 4-4
1B 3-3
1B 4-4
1C 3-3
2A 3-3
2A 4-4
2B 3-3
2B 4-4
2C 3-3
Sök lag
Luciacupen 2021 använder
Cupmate