Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2016 (9 - 11 dec 2016)
Luciacupen 2016 använder
Cupmate
Luciacupen 2016
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2009 - 3-manna inomhus (F2009)
Pojkar födda 2005 - Ungdomsfutsal (P2005)
Pojkar födda 2006 - Ungdomsfutsal (P2006)
Pojkar födda 2007 - 5-manna inomhus (P2007)
Pojkar födda 2008 - 5-manna inomhus (P2008)
Pojkar födda 2009 - 3-manna inomhus (P2009)
Pojkar födda 2010 - 3-manna inomhus (P2010)
Planer
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall (A-hall)
Aktivitetens B-hall (B-hall)
B1
B2
B3
Anmälan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 10 dec 2016
Plan:
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall
Aktivitetens B-hall
B1
B2
B3
A2
Tid
08.30
P2009 - A
Stenkullen Lag svart
-
Näsets SK Näset 1
08.45
P2009 - B
Mossen BK Lag 1
-
Fässbergs IF PSG
09.00
P2009 - C
Assyriska BK 1
-
Stenkullen Lag Gul
09.15
P2009 - A
Frölunda 2
-
Stenkullen Lag svart
09.30
P2009 - B
Älsvborg FF Lag 1
-
Mossen BK Lag 1
09.45
P2009 - C
lundby if lag1grön lag 2 blå
-
Assyriska BK 1
10.00
P2009 - A
Näsets SK Näset 1
-
ASKIMS IK Gul
10.15
P2009 - B
Fässbergs IF PSG
-
BK Bifrost
10.30
P2009 - C
Stenkullen Lag Gul
-
Lekstorps IF Lag 3 (gul)
10.45
F2009 - A
Utbynäs SK Lag 2
-
Solängens BK Eklanda Apelsiner
11.00
F2009 - B
Balltorp FF Rosa
-
Mölndal IF Seger
11.15
F2009 - C
Utbynäs SK Lag 1
-
Solängens BK Eklanda Bananer
11.30
P2009 - A
Mossen BK Lag 3
-
Assyriska BK 2
11.45
P2009 - B
ASKIMS IK VIT
-
Stenkullen Lag Orange
12.00
P2009 - C
Fässbergs IF Barcelona
-
ASKIMS IK RÖD
12.15
F2009 - A
Näsets SK 2
-
Utbynäs SK Lag 2
12.30
F2009 - B
Näsets SK 1
-
Balltorp FF Rosa
12.45
F2009 - C
Mölndal IF Schelin
-
Utbynäs SK Lag 1
13.00
F2009 - A
Solängens BK Eklanda Apelsiner
-
Mölndal IF Asllani
13.15
F2009 - B
Mölndal IF Seger
-
Solängens BK Eklanda Jordgubbar
13.30
F2009 - C
Solängens BK Eklanda Bananer
-
Jitex Mölndal BK Svart
13.45
F2009 - A
Jitex Mölndal BK Lila
-
Kungsbacka IF Asslani
14.00
F2009 - B
Kungsbacka IF Marta
-
Jitex Mölndal BK Vit
14.15
F2009 - C
Balltorp FF Röd
-
Stenkullen GOIK Lag blå
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2009 - 3-manna inomhus (F2009)
Pojkar födda 2005 - Ungdomsfutsal (P2005)
Pojkar födda 2006 - Ungdomsfutsal (P2006)
Pojkar födda 2007 - 5-manna inomhus (P2007)
Pojkar födda 2008 - 5-manna inomhus (P2008)
Pojkar födda 2009 - 3-manna inomhus (P2009)
Pojkar födda 2010 - 3-manna inomhus (P2010)
Planer
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall (A-hall)
Aktivitetens B-hall (B-hall)
B1
B2
B3
Sök lag
Luciacupen 2016 använder
Cupmate