Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2016 (9 - 11 dec 2016)
Luciacupen 2016 använder
Cupmate
Luciacupen 2016
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2009 - 3-manna inomhus (F2009)
Pojkar födda 2005 - Ungdomsfutsal (P2005)
Pojkar födda 2006 - Ungdomsfutsal (P2006)
Pojkar födda 2007 - 5-manna inomhus (P2007)
Pojkar födda 2008 - 5-manna inomhus (P2008)
Pojkar födda 2009 - 3-manna inomhus (P2009)
Pojkar födda 2010 - 3-manna inomhus (P2010)
Planer
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall (A-hall)
Aktivitetens B-hall (B-hall)
B1
B2
B3
Anmälan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 10 dec 2016
Plan:
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall
Aktivitetens B-hall
B1
B2
B3
B1
Tid
08.30
P2009 - D
Härryda IF
-
Näsets SK Näset 2
08.45
P2009 - F
Balltorp FF Blå
-
Mossen BK Lag 2
09.00
P2009 - E
ASKIMS IK SVART
-
Fässbergs IF Stoke
09.15
P2009 - F
Fässbergs IF Tottenham
-
Frölunda 1
09.30
P2009 - D
Härryda IF
-
Fässbergs IF Bayern
09.45
P2009 - E
ASKIMS IK SVART
-
Lekstorps IF Lag 1 (vit)
10.00
P2009 - F
Frölunda 1
-
Mossen BK Lag 2
10.15
P2009 - D
Härryda IF
-
lundby if röd
10.30
P2009 - E
ASKIMS IK SVART
-
Älsvborg FF Lag 2
10.45
P2009 - F
Mossen BK Lag 2
-
Älvsborg FF Lag 3
11.00
P2010 - B
SG97 SG1
-
Sandarna BK Lejonen
11.15
P2010 - C
SG97 SG3
-
Fässbergs IF 10-2
11.30
P2009 - D
lundby if röd
-
Fässbergs IF Bayern
11.45
P2009 - E
Älsvborg FF Lag 2
-
Lekstorps IF Lag 1 (vit)
12.00
P2009 - F
Mossen BK Lag 2
-
Stenkullen GOIK Lag Röd
12.15
P2010 - A
SG97 SG2
-
Assyriska BK Lag 3
12.30
P2010 - B
Lundby IF Svart
-
Fässbergs IF 10-5
12.45
P2010 - C
Härryda IF
-
Fässbergs IF 10-1
13.00
P2010 - A
Assyriska BK Lag 3
-
Sandarna BK Hajarna
13.15
P2010 - B
Fässbergs IF 10-5
-
Sandarna BK Lejonen
13.30
P2010 - C
Fässbergs IF 10-1
-
BK Bifrost
13.45
P2010 - A
Sandarna BK Hajarna
-
Fässbergs IF 10-3
14.00
P2010 - B
Sandarna BK Lejonen
-
Fässbergs IF 10-4
14.15
P2010 - C
BK Bifrost
-
Fässbergs IF 10-2
14.30
P2010 - A
Assyriska BK Lag 3
-
Onsala BK Röd
14.45
P2010 - B
Fässbergs IF 10-5
-
Onsala BK Blå
15.00
P2010 - C
Fässbergs IF 10-1
-
SG97 SG3
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2009 - 3-manna inomhus (F2009)
Pojkar födda 2005 - Ungdomsfutsal (P2005)
Pojkar födda 2006 - Ungdomsfutsal (P2006)
Pojkar födda 2007 - 5-manna inomhus (P2007)
Pojkar födda 2008 - 5-manna inomhus (P2008)
Pojkar födda 2009 - 3-manna inomhus (P2009)
Pojkar födda 2010 - 3-manna inomhus (P2010)
Planer
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall (A-hall)
Aktivitetens B-hall (B-hall)
B1
B2
B3
Sök lag
Luciacupen 2016 använder
Cupmate