Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2016 (9 - 11 dec 2016)
Luciacupen 2016 använder
Cupmate
Luciacupen 2016
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2009 - 3-manna inomhus (F2009)
Pojkar födda 2005 - Ungdomsfutsal (P2005)
Pojkar födda 2006 - Ungdomsfutsal (P2006)
Pojkar födda 2007 - 5-manna inomhus (P2007)
Pojkar födda 2008 - 5-manna inomhus (P2008)
Pojkar födda 2009 - 3-manna inomhus (P2009)
Pojkar födda 2010 - 3-manna inomhus (P2010)
Planer
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall (A-hall)
Aktivitetens B-hall (B-hall)
B1
B2
B3
Anmälan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 10 dec 2016
Plan:
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall
Aktivitetens B-hall
B1
B2
B3
B2
Tid
08.30
P2009 - D
Lekstorps IF Lag 2 (grön)
-
Fässbergs IF Bayern
08.45
P2009 - F
Stenkullen GOIK Lag Röd
-
Älvsborg FF Lag 3
09.00
P2009 - E
Mossen BK Lag 4
-
Lekstorps IF Lag 1 (vit)
09.15
P2009 - F
Balltorp FF Blå
-
Stenkullen GOIK Lag Röd
09.30
P2009 - D
lundby if röd
-
Lekstorps IF Lag 2 (grön)
09.45
P2009 - E
Älsvborg FF Lag 2
-
Mossen BK Lag 4
10.00
P2009 - F
Stenkullen GOIK Lag Röd
-
Fässbergs IF Tottenham
10.15
P2009 - D
Fässbergs IF Bayern
-
Näsets SK Näset 2
10.30
P2009 - E
Lekstorps IF Lag 1 (vit)
-
Fässbergs IF Stoke
10.45
P2009 - F
Balltorp FF Blå
-
Frölunda 1
11.00
P2010 - B
Onsala BK Blå
-
Fässbergs IF 10-4
11.15
P2010 - C
Lundby IF Vit
-
BK Bifrost
11.30
P2009 - D
Balltorp FF Röd
-
Härryda IF
11.45
P2009 - E
Stenkullen GOIK Lag Grön
-
ASKIMS IK SVART
12.00
P2009 - F
Fässbergs IF Tottenham
-
Älvsborg FF Lag 3
12.15
P2010 - A
Lundby IF Grön
-
Onsala BK Röd
12.30
P2010 - B
SG97 SG1
-
Onsala BK Blå
12.45
P2010 - C
Lundby IF Vit
-
SG97 SG3
13.00
P2010 - A
Onsala BK Röd
-
SG97 SG2
13.15
P2010 - B
Onsala BK Blå
-
Lundby IF Svart
13.30
P2010 - C
SG97 SG3
-
Härryda IF
13.45
P2010 - A
Lundby IF Grön
-
Assyriska BK Lag 3
14.00
P2010 - B
SG97 SG1
-
Fässbergs IF 10-5
14.15
P2010 - C
Lundby IF Vit
-
Fässbergs IF 10-1
14.30
P2010 - A
Onsala BK Grön
-
Sandarna BK Hajarna
14.45
P2010 - B
Onsala BK Gul
-
Sandarna BK Lejonen
15.00
P2010 - C
Onsala BK Orange
-
BK Bifrost
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2009 - 3-manna inomhus (F2009)
Pojkar födda 2005 - Ungdomsfutsal (P2005)
Pojkar födda 2006 - Ungdomsfutsal (P2006)
Pojkar födda 2007 - 5-manna inomhus (P2007)
Pojkar födda 2008 - 5-manna inomhus (P2008)
Pojkar födda 2009 - 3-manna inomhus (P2009)
Pojkar födda 2010 - 3-manna inomhus (P2010)
Planer
A1
A2
A3
Aktivitetens A-hall (A-hall)
Aktivitetens B-hall (B-hall)
B1
B2
B3
Sök lag
Luciacupen 2016 använder
Cupmate